Çok sıkıntılı hissediyorum yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar bu sene başımdan geçen bir arkadaş kazığını anlatmak istiyorum lisede daha ilk yılımdı en yakın arkadaşım ile (5 senelik) aynı liseyi kazandık şansada yakın arkadaşımın mahhalesinde bizden üst sınıf bir kız var işte tanıştık hep beraber takıldık her neyse okulun mayıs ayında en iyi arkadaşım ve ben o mahalleden tanıdığı kızla küstük tam küsmek değilde konuşmadık bir süre en yakın arkadaşım o kız hakkında herkese kçtü kötü şeyler söyledi anllatı çok uyardım söyleme yapma daha sonra barışırsın bakmaya yüzün olmaz diye dinlemedi zaman geçti karne gününden sonraki 2. Günde bunlar barışmış küs olduğumuz kız yazmış ona ne hikmetse bana yazmadı ister istemez birazcık darıldım ben hiçbir zaman onun arkadasından konuşmadım kötü bir laf dahi kullanmadım ama o gidip hakkında saçma sapan söyleyen yakın arkadaşım ile barıştı daha sonraki gün buluşmuşlar resim falan çekilmişler yakın arkadaşıma mesaj attım nasıl iyimi beni sordumu falan diye sormadı dedi yaz tatilide girdiğinden araya ben memlekete gittim bunlar hep beraber takıldı bende hiç yakın olduğum arkadaşıma yazmadı 1 hafta önce kardeşim dediğim insan beni tüm heryerden engellemiş bende sağlık olsun olacağı varmış dedim pek takmadım bugünde bana laf atmak maksadında birşeyler yazmışlar pek duygusal veya kafaya takan biri değilim ama insana ister istemez koyuyor hazmedemedim açıkcası sıkıntılı ve kötü hissediyorum lütfen yardımcı olun.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailenle sohbet et anlat bu durumu

0|0
    0|0
  • Üsenmedim okudum. Yorum yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Üşenmeyip zaman ayırdığın için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl senin bu en yakın kankinmi seni engellemiş? Niye peki

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet o engelledi nedeninden pek emin değilim ama mesaj atmadım diye olabilir biraz fazla çocukça biridir veya başkasının dolduruşuna gelmiş olabilir.

• 3ay

Ya inanmazsa bana işler daha kötü olur hem inanmaz çünkü ikiside birbirinden beter karakter özelliklerine sahip.

• 3ay

O zaman hiç uğraşma boşver birbirine dolanıp kalırlar. emin ol ki o arkadaslıkta surmez

Yükleniyor...