Babasının ısrarlarıyla dans etmeye başlayan Filistinli kız... Bir şeyleri yapabilmek için en önemli şey cesaret edebilmek midir sizce de?

Babasının ısrarlarıyla dans etmeye başlayan Filistinli kız... Bir şeyleri yapabilmek için en önemli şey cesaret edebilmek midir sizce de? Cesaretin hayatınızdaki yeri nedir?

3|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• cesur olmak... ama yanlış yerde , yanlış zamanda değil. Olması gereken yerde tam zamanında cesur olmak. Biri bir kadını döverken uzaktan seyretmeyip öne atılmak, bir çocuk açlıktan ağlarken onun güvenilmez oldugunu düşünmeyip karnını doyurmak. Karşındaki senden bir şey isterken hayır yapamam demek yerine evet senin için yapabilirim diyebilmek.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cesaretin fazlasi aptallik... azi ise korkakliktir... orta yolu bulunursa insana biseyler kazandirabilir bence... ama bunun ayarlamasini her irade kolay yapamaz... buna kendimde dahilim...

Verdiğiniz ornek insana biseyler kazandıran cesarete giriyor... Ayni zamanda sanatin dali ne olursa olsun... bir insani hayata nasil bagladiginin kaniti gibi olmus...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Cesareti olmayan adam, keskin kenarı olmayan bıçağa benzer. (Benjamin Franklin)

Cesaretini kaybeden bir insan her seyini kaybetmiştir. Bu söz her şeyi anlatıyor aslında..

1|0
    0|0
  • Sen kendinde o cesareti bulamasan bile birilerinin seni cesaretlendirmesi çok daha güzel. Hayatında böyle insanlara sahip olanlar çok şanslı. Çok alışık olduğumuz şeyler olmadığından böyle nadir olayları görünce duygulanıyoruz. Genelde aman sen yapamazsın, beceremezsin diye köstek olanlara denk geldiğimiz için böyle insanlar kıymetli geliyor...

0|0
    0|0
  • cok fazla bir yeri var. cesareti kivilcim olarak goruyorum atesi baslatan. keske benim etrafimdada okadar cesaret veren insanlar olsaydi. ama tam tersine oraya atlayip dans ben kendim ederim , arkadaslarimsa gulerek izler beni.

0|0
    0|0
  • Helal olsun, gerçekten güzel dans ediyor. Ben böyle danslara bayılırım. En son Leyli Mecnunun dansını izlemiştim.
    Kaldı soruna cevap. Cesaretliyim. Ama bazen cesaret yetmiyor

0|0
    0|0
  • Cesaret güzel yetenektir 😂

0|0
    0|0
  • Bu videoyu ilk gördüğümde kaç kere izlerdim hatırlamıyorum. O kadar güzel bir şey ki bir babanın kızına bu derece destek verip cesaretlendirmesi. Cesaret yoksa hiçbir şet yoktur.

1|0
    0|0
  • Yüzme bilmeyen birini suya atıp yüzmesini sağlamak gibi bu da. Cesaret verilen insan, her şeyi yapacak güce gelir. O yüzden insanların cesaretini kırmamak gerek. En önemli şeydir cesaretli olmak.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle.. Cesaret önemli

0|0
    0|0
  • Cesaretin yoksa birşeyi başaramazsın zaten.

0|0
    0|0
  • Cok tatlı. Kendimi gördüm resmen. Bende Bale'ye babam sayesinde baslamistim.

0|0
    0|0
  • Ben bacağımı böyle kaldırsam sokakta elbiseyle babam gece köşeye bırakır eve ekmek getiriyim diye

0|1
    0|0
  • Cesaret Çoğu Şeyi değiştirir;)

1|0
    0|0
  • Helal...

0|0
    0|0
  • cesaret çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanlarda aslında cesaret var. Ama bazen eyleme geçmesi için gereken tek şey kendisini bir adım öteye iten bir çift el. Bir destekçin yoksa hiçbirşeyi başaramazsın. Ya da mentörün ya da idolün...

0|0
    0|0
  • Ks yi geriden takip ediyorsun. Bu soruyu çok sordular aylar önce.

Hadi rima
    Hadi çekiyorum
    ALLAH için (yalvariyor)
    Benim ICin
    Hadi başla
    Hadi babası
    Şimdi

Filistinliye yakismayan şeyler bunlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Yakışmayan ney dostum söyler misin?
      Şiddete maruz kalmaları mı yakışıyor veya kızın kapanması mı yakışıyor veya orada oynayamayacak kafalarca engellenmesi mi yakışan..

• 3ay

@Kingofbar Adamlar sanatkar ama iyi geceler :)

• 3ay

@-Elvis sanat adı altında çizgilerdi kaybetmek bence pek doğru değil , deist ateist olunsa bile her insan üst ve alt limite çizgilere sahip olmalı diye düşünüyorum, iyi geceler:)

• Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • Benim babam erkek olmama rağmen bu desteği vermedi be..

0|0
    0|0
  • Filistinin israile meze olmasinin sebebi budur işte. :/

0|0
    0|0
  • Cesaretim var

0|0
    0|0
  • Lübnanlı

0|0
    0|0
  • salla gitsin