Size güveniyorum?

Arkadaşlar bazı kişilere inat kilo vermek istiyorum 79 kilodan 70 veya 67 kiloya kısa zamanda nasıl düşebilirim yemek için öneri verir misiniz spor yapacağım o kesin zaten sadece beslenme düzeni için öneriler alabilir miyim

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 84 kg dan 76 kg a düştüm 2 ayda. Öncelikle yemek düzenine dikkat et ben spor yapmadım. Spor yaparsan öncelikle vücudunda ki su atılacak vücudun sıkılaşacak. Sonrasında yağ yakmaya başlayacak. Ben üşengeç olduğum için Herbalife kullandım. Gıda olarak besin değeri yüksek olan yiyecekler kullanmanı tavsiye ederim. Herbalife gibi birşeyler kullanmayacaksan çok sık ama az bir şekilde gıda tüket. Şeker tuz özellikle hamurlu ve çok yağlı yiyeceklerden uzak dur. Sabret sonunda amacına ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok çok teşekkür ederim

• 3ay

Teşekkür ederim kardel

• 3ay

Kardeş

En İyi Kız Görüşü

• günde 2 ltr su bitirmeye çalış. makarna, pilav gibi şeylerden uzak dur bu süreçte. beyaz ekmek yememeni tavsiye ederim kepek ekmeği yiyeceksende 1 dilimden fazla yeme bunun haricinde akşam 8 den sonra sadece su iç ağzına başka bir şey sürme. gazlı içeceklerden de uzak dur. arkadaşım bu sayede 1 bucuk haftada 4 kilo verdi yani senin elinde dikkatli olursan verirsin hemen kilo bir de yürüyüş yapmaya bacak ve bel hareketleri çalış. kolay gelsin şimdiden umarım istediğin kiloya erişirsin 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasılda güzel yazmışsın her gün okuyacağım peki soda ayran içebilir miyim yoğurt falan?

• 3ay

Birde içki içiyorum azda olsa kokteyl falan?

• 3ay

Soda, ayran içmemeni öneririm. Yoğurt da haftada 2 veya 3 gün küçük kaselerde yarım yemelisin. İçki de kullanmamanı tavsiye ederim tabii çok az kokteyl kaçamağından bir şey olacağını zannetmiyorum rakı sofrası kurmayacaksan😂🙈

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzenli beslen :))

0|0
    0|0
  • Hurma ve patates diyeti yap. İnternetten detaylı bilgi alırsın zaten. bir de her gece uyumadan once bir kasenin icone pul biber ve yoğurdu karistirip ye. Cok etkili

0|0
    0|0
  • ekmeği kesmek ve bol su içmenin faydası olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • Ben de kısa surede 25 gun kadar zayıflamak istiyorum.. yaklaşık 6 kg.. olmaz tabiki bu kadar kosa sürede ama sadece saf protein ike besleyeceğim ve hafif yürüyüş.. bugün ilk gündü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...