En iyi arkadaşınızın en iyi arkadaşı siz olmadığınızı öğrenseniz ne yapardiniz?

Benim de başıma böyle bir olay geldi. Şuanda en iyi arkadaşım yok. Kimseye de demedim. Herşeyi içime atıyorum. bir gün patliyacagim ama o şimdi olmayacak. Ben size sizin ne yapacaginizi soruyorum. Bana tavsiyede verebilirsiniz tabi bu konu hakkında.

1|0
35|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bisey hic yasamadim , ikiz kardesim oldugu icin digerleri sadece iyi aradas olarak kaldilar , en iyi asla degismez benim icin ,
    Sen niye takiyosunki? asil o en iyi arkadas kaybetmis sen degil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en iyi arkadasim en iyi arkadasim degilmis tartistigimizda fark ettim. ve yol verdim.
    sonra konusmak istedi konusacak birseyimizin kalmadigini soyledim yurudum gittim. pisman degilim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Canı sağ olsun derim.

2|0
    0|0
  • Kimselere guvenme
    Rabbin
    Annen
    Ve seni cok sevdigine kayitsiz inandigin yarinden baska

2|0
    0|0
  • Bizde en iyi arkadaş yoktur
    Can dostumuz kan kardeşlerimiz vardır
    Belli sıralama yoktur
    Hepsi iyidir

0|0
    0|0
  • Arkadaş... Umurumda olmaz...

1|0
    0|0
  • kendine yetmeye çalış diğerlerinede fazla güvenme

1|0
    0|0
  • Dünyanın sonu mu gelmiş bea sonuçta en iyi olmasada dostuz :)

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok kendi bilir

0|0
    0|0
  • Üzülürdum

1|0
    0|0
  • Çok da fifi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 34

• Hiçbir sey yapmazdım benim için en iyi ama onun için değilim. Nolmuş yani olabilir. Kırıldıysan görüsmezsin olur biter. En iyisi aile kardeşler onlarla en iyi arkadaş ol.

1|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam

1|0
    0|0
  • Herkesten bir parça takılmak daha güzel samimiyet bu devirde yok hele ünvde hiç kız arkadaş bulamazsın çünkü hepsinin sevgilisi var

1|0
    0|0
  • Yaşadım öyle bişey. Umursamamaya başladım

1|0
    0|0
  • bir zamanlar benim de başıma gelmişti. Zaman geçti geçtii ve ben en yakını oldum. Ama sonra ben değiştim, takıntılarımdan kurtuldum, artık bir en yakın arkadaşa ihtiyaç duymamaya başladım. Şimdi ise öyle biri yok, iyi ki de yok.

1|0
    0|0
  • ay bebeğim saf mısın öyle bir tane en iyi arkadaş belirleyip namusun yapmaya gerek var mı birini... kimle nasıl bir ilişkin oluyosa öyle sal gitsin nasıl oluyosa... Gerek var mı şu iyi arkadaşım öbürü en iyi öbürü üçüncü beşinci diye...

2|0
    0|0
  • Birşey yapmam. Ama üzülürüm tabi. Yapım Gereği zaten derdimi pek anlatan biri değilimdir. Ayrıca yalnızlığa alışkın Olduğum için rahat gelir bana.

1|0
    0|0
  • En güzeli kendi kendine arkadaş olmak :) Bana göre insan biraz daha güçlü oluyo :) Kendi kendine yetebilmeyi öğrenmek gerek :) Geriside takıl kafana göre zaman geçsin gitsin :)

1|0
    0|0
  • En iyisi herkesle iyi anlaş fakat herkesle dost olma 😉😉😉4 senedir hiç dostum yok lakin herkesle iyi anlaşırım

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım yok

1|0
    0|0
  • Beni bir soğuma alır

1|0
    0|0
  • Koynumda yılan beslemişim derim 🐍

1|0
    0|0
  • Bunu birkac insana yasattım

1|0
    0|0
  • Ben aşırı kıskancım kimse kusura bakmasın

1|0
    0|0
  • Kafasını kırarım 😊

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam, sende fazla değer verme o kişiye o sana ne kadar veriyorsa sende o kadar ver

1|0
    0|0
  • O kadar kötü bir durum değil kimseyi en yapmamaya bak hayatinin geri kalaninda

1|0
    0|0
  • en iyi arkadaşım değil sadece arkadaş olur bundan sonra hepsi bu..

1|0
    0|0
  • Bir şey yapamadım. Tamam demekle yetti

1|0
    0|0
  • Ben de yaşadım yapacak bir şey yok kimseye çok değer vermemeyi öğreniyorsun

1|0
    0|0
  • En iyi arkadasım yok 👍🏻

1|0
    0|0
  • en iyi arkadaş edinmem

1|0
    0|0
  • istersen bana anlatabilirsin rahatlamış olursun

1|0
    0|0
  • Uzak dururdum kısa ve net kimseye ihtiyacın yok senin otur annene ağla başkası derdinden anlamaz

1|0
    0|0
  • üzülürüm ama pekte umurumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Benim basima geldi

1|0
    0|0
  • Arama biraz mesafe koyardım ve yatta en iyi arkadaşım olaram görmezdim

1|0
    0|0
  • hiç bir şeynapcam snkı yaaa banane

1|0
    0|0
  • bunu bende yaşadım. sanki onun da en iyi arkadaşı senmişsin gibi davran baktın olmuyor. başka bir en iyi arkadaşı bul

0|0
    0|0
  • Anlayisla karsilardim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...