Toplumun %90 ından farklıyım dediğiniz bir özelliğiniz var mı?

Allah'ıma şükürler olsun, birçok yeteneğim var. Moda tasarımı, film senaryosu, şarkı sözü yazma gibi bazı yeteneklerim var. Şarkı söyleyebiliyorum. Ve kendim için kullanamasam da keskin bir zekamın olduğunu söylerler. Başkalarını düşünürüm adalet duygum vicdanım vardır. Ve bazı şeylere dur diyebilecek güce sahip olacagım bazı ufak tefek ama kullanışlı özellikler. Bunlara sahip olduğum için şükürler olsun diyorum. Allahın bunları bana özel olarak verdiğini düşünmüşümdür hep. Bende düzgün bir şekilde kullanıcam. Birçok insandan farklı oldugumu kanıtlayan olaylar yaşamıştım. Ve bana herkes farklısın der.
Elhamdülillah sizin var mı farklı oldugunuz şeyler? Sizi siz yapan herkesten ayıran özellikler.

Toplumun %90 ından farklıyım dediğiniz bir özelliğiniz var mı? Şu kadında sevdiğim tek söz. Sözde kendimi buldum.

Bu da birçoğunuza söylemek istediğim şey.

İyi akşamlar ☺😊😊

0|3
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Maşallah maşallah😄
    Vayy bu sondaki sözler çok iddialı sözler😎
    Olmazmı tabiiki var.
    Hepsini sıralamak yerine bir kaçını söylesem kafi diye düşünüyorum.😊
    En önemlisi mükemmeliyetçi olmam kalkıştığım her işi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeliyim.
    İnsanlar memnun olarak ayrılmalı.
    Mesleğim ne olursa olsun en iyisi olmalıyım
    Bunuda kimsenin yardımına ihtiyacım olmadan başarabilecek bir yeteneğe ve inovasyona sahibim.
    Hangi alanda olursa olsun.
    Gerek iç mimari olsun, gerek moda, aşçılık ticaret oyunculuk yönetmenlik vs.. her türlü alana yatkınlığım var, buda biraz aklımı karıştırıyor haliyle 😂 ek olarak insanların konuşurken ki göz hareketleri ile ses tonu ile karakter analizi yapabiliyorum.
    Yani istediği kadar oscarlık rol kessin notunu anında veriyorum.😄
    Daha çok şey var ama bu kadarı kafi kendimden bahsetmeyi çok sevmem😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten toplumun %90'ından farklı yetenekler (!) Umarım başarılı bir senarist, başarılı bir besteci ya da başarılı bir modacı olursun. Türkiye'nin böyle yeteneklere ihtiyacı var. Sanırım benim yeteneğim yok, sıradan bir takı tasarımcısıyım yani %10'luk kısımdayım şimdilik.

1|0
    0|0
    • 3ay

Takı tasarımcılıgı da çok güzel. gerçekten. ailem izin verse bende okuyacaktım. Bence işinde çok iyi olabilirsin. Yaptıgın iş ne olursa olsun iyiysen bir yerlere gelirsin. Hakkımızda hayırlısı olsun. Teşekkür ederm 😊😊😊

Erkekler Ne Diyor 27

• Bazen herkes böylé düşünebilir ama kimse birinden üstün değil herkes farklı sana verilmiş olanları dışa yansıtabilrisin ama ummadığın birisinin cesareti herkesten başka olabilir. İradesi, azmi, hırsı, inanılmaz insanlar vardır belki sesleri kötüdür, yaratıcılık yönü çok iyi olup kalem tutmasını bilmeyen de vardır, birçok dili rahat konuşabilen, ya da hertürlü sporu yapabilen, çok iyi araba kullanan, para kazanmasını iyi bilen bunlarda kişiye özgüdür zaten toplum dediğin de bunların hepsi olmuş oluyor ;) sen ve bizde dahil

1|0
    0|0
  • En başta müslüman olmayıp insan haklarına saygılı ve açık fikirli olmak sanırım en büyük farkın başlangıcı

1|1
    0|0
  • yazmayı severim insanları dinlerim fikir veririm sorun cözbilirim yani..
    bunlar var

2|0
    0|0
  • Pişmanlık duyacağım hiçbir kötülük yapmadım hayatım boyunca. küçük bir çocukken bile.
    Bunun allah vergisi bir vicdan ve karakter olduğunu düşünüyorum.
    Ve maddi veya manevi olgularda çok gözlemci , gözlemlerini neden sonuç - amaç sonuç ilişkilerine bağlamayı seviyorum. hatta hobim diyebilirim boşta kaldıkça etrafı izler çesitli yorumlarda bulunurum.
    Bir şeyi öğrenmek istersem , hani yeteneğim yok diye birşey yoktur. kafam herşeye çalışır yani. kendimde olan bir sıkıntı varsa da , bu sadece kendimi ifaade edemediğimle alakalıdır. bıraksan mesela hislerimi ve düşüncelerimi, kısa bir konuşmaya cevaben yazabilirim. yanlış anlaşılma olmasın burdaki kız arkadaşlarımda uzun uzun yazdıklarımı görünce hayrete düşüyorlar bu ne be diyorlar :D
    Hatta en sonunda konu bulamadıkları için arkadaşlıklarımız bitiyor hep :D içimden de diyorum kadir , imansızın hakkından dinsiz gelirmiş diye :D demek ki kadınların çene sorununun üstesinden , onlardan daha çok konuşarakta gelebiliyormuşuz :D senin için demedim bu arada , başı dırdırdan ağrıyan hemcinslerime gelsin bu tavsiyem :] konuşmaktan çekinmeyin arkadaşlar :D
    Her neyse , son olarak analitik zekaya sahip olduğumu söyleyebilirim. en azından ben öyle düşünüyorum çünkü yanlış yerlerde vakit kaybetmektense hep çözümleri arıyorum.
    Ve İlerde bana faydası dokunacakta.
    Bilgisayar programlama da veya , hadi onu geçtin. atıyorum evli olsam, küçük bir tartışmayı alevlendirmem. gene atıyorum :D altta kalmamalıyım psikolojisiyle haklı ve mantıklı bir cevabım olsa bile uzatmam. bu neden böyle yapıyor? O sorun ne? Sorunun çözümü ne? Çünkü sorun çòzülürse aynı sebepten çıkacak diğer tartışmaların önúne de geçmiş olursun. vs. Vs. işte. az çok anlamışsındır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Anladım. Harika diyebileceğim tek kelime olur. 😂

• 3ay

Shshjss canımsın yaaa 😂😂 geçmiş olsun üzüldüm ama yaşın daha genç. İyileşirsin inşallah.
      Çok güzel olmak gibi hevesim yoktu aslında. ma değişmeyi bende düşünüyorum saçlarımı kesmeyi falan 😂😂 ajaaj prense gerek yok

• 3ay

ha lazım olursa diye şey ettim zaten :D
      numaram 545 ... :D :D
      *flapjack gülüşü* :D :D
      tamam öyle bir niyetin olmayabilir. ama artık içine kurdu düşürdüğüme göre... :D :D

• Ben ben bilmiyorum, zekam heralde insanların esprileri çok basit geliyor, Sohbetleri çok anlamsız , zamanlarının çoğu birilerini eleştiren insanlar , kendi kusurları göremeyen ahmaklar , sanırım herkes bencil benim bunu yazmam bile bencilligim ama ben 1 banaysa 3 sana. Ama onlar anlamaz. Ben ben bilmiyorum. ..

1|0
    0|0
  • Ben tam bir numuneyim

1|0
    0|0
  • Yeteneklerin varsa bu hayatta iyi yerlere gelip iyi para kazanırsın ama sen ksde takılıyorsun evlat , bunlar laftan ibaret yetenek..

1|0
    0|0
  • bira içerken aynı anda gegirebiliyorum

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • Yoktur

1|0
    0|0
  • bazı konularda var

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne gibi konularda

• 3ay

hıhı evet :D Ergen kız =/

• 3ay

Ergen olsaydım bu sözüne alınırdım. Ama senden kaç yaş büyük insanların benimle sırf bir konu tartışmak için cagırdıklarını bilirim.
      Abicik

• Pek farkım yok , Türk toplumu olarak mangalı severiz

1|0
    0|0
  • Kesinlikle var :)

1|0
    0|0
  • Toplumun cogu uydurulmuş allaha inanıyor ben ise kurandaki allaha inanıyorum
    %95 nizle aynı degiliz kuran müslümanlarıı...

1|0
    1|0
  • 99.9 undan farkliyim

1|0
    0|0
  • Herkesin bilinçaltında böyle bir düşünce vardır. Aksi halde yaşama umudu kalmaz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Normal olmak yaşama umudunu kaybettirmez

• 3ay

Haklısın sanırım

• 3ay

Teşekkür ederim.

• Evet. Fazla olgun davranmadigimin farkindayim.

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Var...

1|0
    0|0
  • toplumun düşünce sistemine aykırı düşüncelerim olması :)

1|0
    0|0
  • Lady gaga akıllı birine benzemese de söyledigi söz iyiymiş :)

1|0
    0|0
  • Sadece resim çizebiliyorum

1|0
    0|0
  • Sosyalistvolmam

1|0
    0|0
  • herkezin ufak tefek de olsa ayirtici bir ozelligi vardir diye dusunuyorum ;)

1|0
    0|0
  • Bak bakalim gorunen bir farkim var mı

1|0
    0|0
  • Burnumu ağzımdan karıştırabiliyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Resim çizerim (hatta güzelsanatlar fakültesine başlıyorum bu yıl) taklit yaparım (bazı hayvanların, yeşilçam filmi yıldızlarının ve bazı yabancı dizi karakterlerinin), hikaye yazarım. (Özellikle fantastik), bir de çoğu şeyin ayrıntılısını aklımda tutabiliyorum ama bu bir yetenek mi orasını çözemedim.

Şükürler olsun ki yetenek diyebileceğim birkaç özelliğim var. 😊

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet yetenek bence.. umarım istediğin yerlere gelirsin 😊 hayırlı olsun Gsf

• iyi akşamlar farklı insan:))

1|0
    0|0
  • Oyunculuk yeteneğim var

1|0
    0|0
  • Farklı olduğunu sanmakta en büyük sıradanlık degil midir aslında? :)

1|0
    0|0
  • Egoist olmadığım için mutluyum. Herkesin bir yeteneği vardır, gizli kalmış ya da açığa çıkmış. Bu arada yeteneklerin gerçekten farklıymış (!) ya😂 Keskin zeka falan, bak hiç belli etmiyorsun ama. Saklamak mı istiyosun yoksa?😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Ego? Hmm... Egoyu kendini beğenmişlik diye iki kelimeyle açıklamak aptallık olur öyle düşünmenin oldugu kadar. 😊
      Yeteneklerim.. Evet bir. çok insanın istese de yapamayacağı şeyler 😊 Allah hakedene vermiş sanırım.
      Zekanı kullanmaya değecek insanlar vardır.
      Burda ki g*rizekalılara göstermemiş olmam bunun açıklaması. Saklamamamı istersen onu da yapabilirim 😊 ama kaldıramayacak insanlar var.

• 3ay

Herkesin yeteneği olduğu gibi istese de yapamayacağı şeyler vardır. Senin de olduğu gibi. Uzun uzun tartışırdım ama artık böyle insanlar pek sarmıyo tatlım😂 Her neyse, çok iyi saklıyosun devam..

• 3ay

En azından saklayacağım bir zekam var 😊 iyi geceler teşekkürler 😊😊

• bu mu farklılık haha ben de farklı birşey sandım. Bu özellikler birçok insanda mevcut. Mesela;3. gözüm açık falan deseydin o zaman işler değişirdi ciciş

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte zihniyet meselesi güzelim. Gözüm açık derken bir bakmışsın aslana av olan ceylan olmuşsun. Ve bil bakalım Aslan kim? Evet bildin ben 😊

• 3ay

kendine güveni olmayan hayatını başka insanlara laf atmaya çalışarak geçiren birinin bunu söylemesi beni hiç şaşırtmadı 😊

• 3ay

herkesten 1 tane vardır baby ;)

• Zayif bir insanim dünya için fazla zayıf fazla duygusalim sadece bu var

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım seni dünyadan koruyacak birileri vardır ya da bulursun 😊 iyi geceler

• tabi ki özelim farklıyım sesim, duruşum , boyum , gözüm her şekilde bir tane daha ben yok olamaz

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunlar herkeste var. Hepimiz farklı yaratıldık. Bahsettiğim başka şey

• 3ay

Ayrıca şarkıyı herkes söyler. Ama çok az kişi karşıdakine birşeyler hissettirir

• 3ay

anlamak isteyen her türlü anlar. evet ama daha çok parçalı 2000 3000 filan

Yükleniyor...