Her istediğini yapabileceksin ama hiç arkadaşın olmayacak çünkü herkes seni kıskanacak kabul eder misin?

Güncellemeler:
3ay Guncel
3ay Güncel

1|0
32|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayir. Yapmak istediklerim gercekleşsin istiyorum ama hayallerimde hep arkadaşlarim da var. Bazi şeyleri eksik yaşayip arkadaşlarimla olmayi tercih ederim
    Ama kendi durumumu degerlendirdim: arkadaşlarim asla kiskanmaz beni. Şu anda da ellerinde geleni yapiyolar benim yurt dişinda okumam icin. Oysa ki kendileri gidemediler. O yuzden eminim ki gercek arkadaşlar arasinda boyle şeyler olmaz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten arkadaşım yok bu teklif tam bana göre :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Zaten istediklerini yaptıklarında yargılanıyorsun yanlış diyorlar benim hayatım böyle istiyorum deyince öyleyse bildiğini yap diyorlar yani fikir vermekten ileri gidiyorlar. Yinede yapıyorum. Ve içimden ne gelirse yapıyorum. Hayallerimi deliliklerimi istediklerimi mezara götürmeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Olur. Şuanda da öyle

0|1
    0|0
  • Kabul ederim. Kiskananlarin kendi fesatligi. Zaten su an durum cokta farkli degil. Gün gectikce arkadaslar azaliyor bende isteklerime daha yakin oluyorum :)

0|1
    0|0
  • Uçabiliyoz mu

0|1
    0|0
  • Kabul ederm ama ablamı verirlerse yanıma ☺️ Zaten arkadasm yok cokta fif yani😂

1|1
    0|0
  • Zaten hiç arkadasim yok , olabilir

1|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Her istedigimi yapmadığım halde kıskanıyorlar ozaman yerler beni

1|1
    0|0
  • Evet ederim. Çünkü zaten arkadaşım yok o yüzden fazla sorun değil benim için.

0|1
    0|0
  • Ederim

0|1
    0|0
  • Benim embesil arkadaşım kıskanamaz beni çünkü yapmak istediklerimiz aynı ve beraber yaparız. Anca beraber kanca beraber✌✌✌✌

0|1
    0|0
  • Öyleyim zaten dermişim jhakahjak

0|1
    0|0
  • Kabul ederim. Hadi verin bana bunu

0|1
    0|0
  • zaten yok kimsem

0|1
    0|0
  • Hep beraber mutlu olalım :)

0|1
    0|0
  • Oyle zaten.

0|1
    0|0
  • Ailem varsa ve sevgilim problem yok. Arkadaşlarım olsada olur olmasada

0|1
    0|0
  • Hayır kabul etmezdim

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • kendini dünyanın merkezinde sanan insanların yanılgısını yazmışsın resmen

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Yook

0|1
    0|0
  • Her istediğimi yapabildiğim bir dünya çekici gelmiyor.

0|1
    0|0
  • Evet ederim

0|1
    0|0
  • Istemem kalsin

0|1
    0|0
  • İstemem

0|1
    0|0
  • Kabul ederim tabiki madem her istediğimi yapabileceğim kıskanmayan arkadaş elde ederim 😁

0|1
    0|0
  • Ederim

0|1
    0|0
  • Kabul ederim

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...