Yine kavga vardı. Bugünkü nedenini açıklıyorum?

Evet arkadaşlar. Bugün yine farklı bir kavgayla karşınızdayım. Eve girdik ve babam köy domatesi ile salata istedi. Sofraya şöylebir baktı Patates salatası var ama istediği salatadan yok. Hemen yapın diyerek içeri geçtii. Ve yaptılar. Sonra Sofraya oturduk. Mücvere çatalını uzattı ve bu çok yağlı diyerek annemi azarladı. Patates salatasına çatalını uzattı ve bune bunun yağı yok yağ katın diye bağırdı. Tamam eyvallah dedik. Daha sonra istediği salataya bir baktı sonra tabakta duran domateslere de bakıp olgun kırmızı dometesler varken gök dometeslerden mi yaptınız diye bağırdı ve baya azarladı. Tabi hepimizde sinir oluştu. Annem cevap verince daha çok azarlanıyordu. Sonra babam Patates salatasına tekrar çatalını attı ve ben size buna yağ koyun demedim mi diye bağırdı. Karşımda oturan ablam ağlıyordu tabi. Annem bana baktı anlayacak ve dedi X sakın çeneni açayım deme dedi. Yanımdaki ablam sus diye bana bakıyor. Bende bağırmaya başladım Ne memnuniyetsizsin. Buna birşey buldun, ona yağlı dedin. Ona buna günah diyorsun ya bu yaptığın da günah diye bağırıyorum.(Hep yemek seçmemize, tabağımızda azıcık yemek kalıntısına kızıyordu.). Artık bu ailede bu sebeblerden de mi kavga çıkacak diye bağırdım. Ve bu sözlerim sonucunda yanımda duran balık desenli içinde soğuk su bulunan koca bir su bardağının içindeki su üstüme fırlatıldı. Bende ağlıyorum artık neyse bir şey demedim sustum. Sonra Babam anneme gene döndü ve bağırarak akşama kadar ne yaptın? Böyle acele acele yemekler yaptın? diye annemde hiç bir şey deyince daha da bağırdı. Sonra sofradan herkes sırayla hiç bir şey demeden kalktı ve yine en sona mal gibi ben ve babam kaldı. Kafam eğilmekten yer ile birazdan buluşacak ve hemde ağlıyorum. Kalkmak saygısızlık olur diye kalkamıyorum. En son cesaret topladım ve kalktım, odama giderken ifiyit ilsin diye kısık sesle mırıldandım ve bunu yazıyorum. Ben ne yapayıığm?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaaa valla kendi babamı okudum sankiii😂😂😂ama bana komik geliyo biliyo musun artık annemde bende hiç takmıyoruz valla ne ağlaması üzülmüyoruz bile. Çünkü böyle insanlar konuşur konuşur susar. Cevap verirsen üzülen sen olursun. Umursamazsan bişeyler geveler susar😙😙😙💘

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok sinir bozucu ama anneme hakaret edilmesine dayanamıyorum. Ailede kimsenin kimseye saygısı kalmadı..

• 3ay

canım benim ya benimkide öyle işte en başta bende tak tak cevap verirdim.. Artık gidiyoruz annemle başka odaya. Birde beş dk sonra anneme sarılıyor bana sırnaşıyor. Dengesizlikte diz boyu. Allah sabır versin bize ne diyim..

• 3ay

Aynısı tamamen hiç bir şey olmamış gibi geliyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok saçma bir sebepmiş

0|0
    0|0
  • Kıçı kırık salata yüzünden neredeyse mahalle birbirine girecek. Alt tarafı bir salata lan salata. 😲 Sanki eve yemekleri tatmaya Vedat Milor gelecek. 😂

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın yarısını okuyacak kadar sabrettim babanızın ciddi problemleri var

0|0
    0|0
  • Zor durum 😕😕

0|0
    0|0
  • İfiyit İlsin. : ) Ayrıl evden. : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzuldum senin adına böyle bir babayla yasamak cok cok zor. Annen ayrilmayi dusunmuyo mu hic

0|0
    0|0
    • 3ay

Düşünüyor ama icraata geçmiyor.

• Baban hayatında hiç dayak yememiş belli. 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...