Göt cebinize koyduğunuz paraya niye tapıyorsunuz?

Cebine koyduğu şeye niye tapar insan? Ben çantama koyuyorum ama kadınların çoğu para cuzdanda olduğu halde paranın ruhunu kalbinde taşırken görüyorum.

0|2
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• öyledir :D tapmak demeyelim de esiri olmak diyelim. eğer gün batımında karşılıklı bir yemek yesek nasıl olur diyebilmem için para gerekecek. sonra ona aşığım böyle şeyler yaşadık diye anlatacaksın. Sevgilimizi bir yerlere götürünce Masrafları devlet karşılamıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Para olmadığı için biz yürüyoruz genelde ama oturacak yer de buluyoruz. Yürümek iyidir ya kolundan tutuyorsun falan.

• 3ay

tamam da arkadaşın geçen gece şöyle beni bir yere götürdü şöyle şık giyindim oradan çıkınca şurada karşılıklı kahve içtik diye anlatınca sen de erkek arkadşınla parkta yanyana gezerken yanındaki adama öküzmüş gibi bakıyorsun

En İyi Kız Görüşü

• Cebime güvensem yaşama sevincimi yitirmiştim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Taparım ben

1|0
    0|0
  • bende tapma yokta yetecek kadsr olsun yetet ;) is bulsam evlencem olmamasida dert iste bak ;)

1|0
    0|0
  • Tapmıyorum

1|0
    0|0
  • Paraya değil alabildiği şeylere bakarım yaşamak için malesef para olmak zorunda asla çoğunu istemem gözüm yok

1|0
    0|0
  • onsuz olmuo

1|0
    0|0
  • Tapanları anlayabiliyorum. Çünkü o göt cebindeki kağıt parçaları ona ne isterse veriyo.

1|0
    0|0
  • Ne kadar da bilimsel bir açıklama :D Tebrikler, çatal bıçak kaşık seti kazandın bizden, çeyizine koyarsın.

1|0
    0|0
  • asla tapmam para bir araçtır tapma meselesi değil.

1|0
    0|0
  • götümü koruduğu için..

1|0
    0|0
  • param olmadı bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Göt cebimde ki paranın varlığın dan habersizim o kadar alakam yok yani anla

1|0
    0|0
  • Allahsızlara Allahtan başka taptıkları herşey süslü gösterilmiştir.

1|0
    0|0
  • Para onlar için herşey

1|0
    0|0
  • Hay ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Para dediğin neyki elimin kiri mk :))

1|0
    0|0
  • sen parayı sevmiyor musun yani. para genellikle yan cepte olur.

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...