Çok sevdiğiniz birinden yalan bekler misiniz?

arkadaşlar benim çok sevdiğim bir öğretmenim var. şimdi bu kız ne diyo diyceksiniz:ben şunu diyorum, bu insan benim gördüğüm en sevecen ve sıcakkanlı insanlardan 1i. biraz komik diye düşünebilirsiniz ama ben size başka bişi sorcam. işte o kişiye mesaj atıyosunuz sizi yoğunum diye geçiştiriyor ama bir yandanda instadan bir sürü video foto atıyo ve tatilde değil öyle düşünmeyin. ve ben sorularda soruyorum. ama hiç bir şekilde cevap vermiyor. ayrıca bana ben çalışıyorum da diyor ama o fotolardan anlaşılıyoki çalışmıyo beni başından savıyo. ve arıca o bizim evimizin yakınında oturuyor ve beni bu yaz tatilinde bir kere bile evine çağırmadı. şu cuma gitcez evine veliler öyle anlaşmışlar. bu arada ben bu soru için açtım bu hesabı ben 12 yaşındayım belki size abla veya abi demem gerekiyo ama bana çare bulursanız sevinirim "BU ANKET BU HİKAYEYLE İLGİLİDİR"

• evet beklerim
    45% (10)50% (6)47% (16)Oy Ver
  • hayır söylese onu silerim
    18% (4)17% (2)18% (6)Oy Ver
  • herkes elbet yalan söyler onunda ilk veya 2. veya 3. yalanıysa affet derim sende elbet ona yalan söylemişsindir
    18% (4)33% (4)24% (8)Oy Ver
  • ona yalan söylediğini düşündüğünü söyle ama ondan önce gerçeği araştır eğer yalan söylediği kesinse ona trip at elki kendisi açılır sana
    19% (4)0% (0)11% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...