Hayatı kendi doğrularımızla mı yaşamalıyız?

Hayatımızda kendi doğrularimizla yaşamak yerine elalemin doğrularına göremi yaşamalıyız yoksa yaşamak için kendi dogrularimiz olmak zorunda mı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat senin kime ne nasıl mutluysan öyle ol tabi sevgili gibi seni sınırlayan bişey olmadıktan sonra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman kendine göre yaşicaksın başkasının doğrusuna göre yaşamaya kalkınca özünü kaybedersin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Hiç birşey zorunda değil sadece yaşa Mutlu yaşa neden zevk keyif oluyorsan onu yap yaşa işte Kuran'ı doğrularına göre yaşa senin doğrun o olsun.

1|0
    0|0
  • senin dogrularınıda yaşadıgın çevre oluşturuguna göre kendi dogrularınla yaşadıgında da çevrene göre yaşıyorsun zaten. çevren bazen zaten yine kendi oluşturdugu dogruların önüne geçiyor olan bu sadece

1|0
    0|0
  • sosyal baski ya da mahalli baski die birsey var ;) bunlari takmamayi basarirsan ne ala ama basaramazsan kendi dogrularin cope gider ;)

1|0
    0|0
  • hayatı saygı çerçevesinde

1|0
    0|0
  • Elbette

1|0
    0|0
  • Canım istedi diyerek yaşayın
    Bırakın ne diyosa desin

1|0
    0|0
  • Afedersin ama dünya s. kimde değil.
    Ben kendi keyfime ve doğrularıma göre hareket eder yaşarım. daha öncesinde doğru gelen şu an yanlış ta gelebiliyor, ama o anın zamanın şartlarında o doğrudur ve yapmışımdır.
    Gerisi çokta fifi yani 8)

1|0
    0|0
  • kendi doğrularım varken elalemin doğrularından banane diğer insanların söylediklerini düşündüklerini fazla takmam sonuçta benim hayatım onların değil

1|0
    0|0
  • Her bildiğimiz doğru değildir ama hayatı kendi tercihlerimizle yaşamalıyız

1|0
    0|0
  • evet aynen öyle yapmalıyız

1|0
    0|0
  • Benim doğrum benim için kimseyi alakadar etmez tabii bu durum toplum kurallarına göre olduğu sürece

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • ALLAHın doğru dediklerini yaşamalıyız

1|0
    0|0
  • Yasa gitsin iște. Nasil mutlu oluyorsan o sekil devam.

1|0
    0|0
  • Başkalarına göre yaşadığınız için bu soruyu soruyorsunuz

1|0
    0|0
  • Aynen öyle, hayatı kendi doğrularınla yaşarsan o hayat SENİN hayatın olur.

1|0
    0|0
  • Kendi doğrularınızla. Kimsei mutlu etmek için yaşamıyoruz

1|0
    0|0
  • Dengeli

1|0
    0|0
  • Kendi doğrularımızla yaşamalıyız. Zaten başkalarının söylediklerine kulak astığımız zamanlar nadirdir. Ama birde tecrübelerden faydalanmakta iyidir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...