Açık mı giyinmişti gece mi sokağa çıkmıştı yoksa o da mı gönüllüydü 😠😠😬😡?

KAYBETTİK!
Gaziantep de bir çoban tarafından sapkınca tecavüze uğrayan 9 aylık bebek kolon bağırsağı parçalanması ve iç kanaması geçirmesi sonucu hayatını kaybetti...

Böyle şerefsizlerin nefes almasını bile hazmedemiyorum. 😡

2|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• Olay sadece kafaların içinde. Kafanızın içinde nasıl olduğu önemsiz, bir cinsel organ ile yaşıyorsanız dokuz aylık bebeği veya ineği ya da damacanayı, seksi bir kadın olarak görebilir, kendinizi yer ve mekanı hiçe sayarak aklınıza gelebilecek her şeyle tatmin edebilirsiniz. Unutmadan, deliği olan her şey...

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabiki yazık... Çok yazık. Aslında bunun çok çeşitli sebepleri var ama ben bazı insanların doğuştan gelen psikolojik rahatsızlıkları olduğunu düşünüyorum. Yani işin toplumsal, ahlaki vs. yönleri dışında genetik bozukluklar da rol oynuyor.

• 3ay

Bencede. Bilmiyorum ya nasıl bir aile ortamında yetişiyorlar bunların ahlaksızlıktan çok vicdansızlık olduğunu öğrenemiyolar mı

Erkekler Ne Diyor 12

• bunları varya düdüklü tencereye sokup öttüre öttüre sikiceksin kı ibreti alem olsun bu insan değil bu hayvanda olamaz

4|0
    0|1
  • Am-k dünyası artık yok olsun kopsun kıyamet skeyim böyle insanları da dünyayı da.

4|0
    0|1
  • insan olduğuma utanıyorum artık..

1|0
    0|1
  • Cok agir kufur edicem olmayacak.. simdi burada insanlar falan var... guzel allahim sana havale ettim bu pisligi...

1|0
    0|1
  • dar ağacı yetmez kaynar kazan gerek !

1|1
    0|0
  • Yeni AKP Türkiye' sinin dindar gençliğinden sadece bir tanesi. Ne bekliyordunuz ki?

1|0
    0|1
  • Başlık sinir bozucu
    (Lafı sok engelle hazırım)
    O orusbuuuu çocuğuuu da inşallah gebertirler

0|0
    0|1
    • 3ay

Laf sokma gibi amacım yok ama tecavüze uğrayan kadınları illa bir suçu varmış gibi düşünmek çok saçma. Başlıktakiler de genel suçlama nedenleri

• Kisasa kisas yapilmali bu gibiler için

0|0
    0|1
  • O şerefsizi kaziğa oturtcan şerefsiz köpek

0|0
    0|0
  • müebbet hapis zorunludur. Bildiğim kadarıyla adam 10-15 yıl yatacak

0|0
    0|0
  • yapanın müslüman oldugu kesin degil

0|1
    2|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• bunlara herkesin gözü önünde her gün azar azar kesilerek işkence edilmeli

4|0
    0|0
  • Bunlarin zikini kesecen boyle ibreti alem olsun !

1|0
    0|0
  • Bunu yapan şerefsizi anırta anırta tecavüz edip sonra aletini kesip eline vermek lazım oc

3|0
    0|0
  • Bu tarz insanlar yaşamamalı.

1|0
    0|0
  • Of çok kötü oldum bu satırları okurken midem alt üst oldu nasıl yaparlar bunu ya :o Cidden anlam veremiyorum. O

1|0
    0|0
  • Gaziantepte yaşıyorum sırf bu yüzden yaşadığım şehire çeşitli saçma tepkiler oluyor, utanç verici ama bir ahlaksızın yaptığını koca bir şehire mal etmemeli..

1|0
    0|0
  • Hadım edeceksin boylesini ki hayati boyunca hormonlari tarafindan iskence ceke ceke surunerek olsun serefsiz

1|0
    0|0
  • İçerde hallederler o pisliği lanet olsun

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Oha ya senin o aletin o cocuk kadar zaten nereye so...
    Boyle seyleei okudukca icim parcalaniyo. cobani hadim etsinler iskenceye versinler!!! aci ceke ceke olsun insalah
    bir yamdan da bebegin olmesi iyi olmus böyle yasasa piskolojik tranma yasardi buyudugunde
    Bu bebegin ailesi napiyomus ya onlarda suclu !!!

0|0
    0|0
  • Ya küçücük bebek Allahım ya ne kadar düştük kötü olduk 😐

1|0
    0|0
  • Allahın belası ya böyle şerefsizlerle yaşamak zorunda kalıyoruz bunu yapan da geberir inşallah

1|0
    0|0
  • Haber linkini görebilir miyim?

0|0
    0|0
  • Serefsizler ya

0|0
    0|0
  • oha ya Allah ımm :/ :(

0|0
    0|0
  • Ulan it oglu it 9 aylık bebegın neyine azdın allahın belası geberisice kopek o s*kini varya dolandırıp senin popona sokmak vardı ah ulan o**pu cocugu
    KUSURA BAKMA SORAN ARKADAŞ SİNİRDEN ÇATLIYORUM

4|0
    0|0
Yükleniyor...