Genital bölge temizliği

kolay olduğu için jiletle alıyorum ama hoşuma gitmiyo bugün ağdayı denedim ama canım çok yandı yarım bırakmak zorunda kaldım bide makineyle almayı deniycem ama canım çok acıyo bir öneriniz var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana tavsiyem kucuklugunden beri epilasyon yapmiyorsan o bolgene.. ki yapmamissin anlasilan. Jiletle almissin.. Bundan sonra epilasyon makinesiyle yapamazsin. Bilirim o duyguyu cok dayanilmaz bisey. ( Erkegim denedim evet haha! ) Cunku kucuklugunden beri jiletle kestigin icin kil koklerin cok saglam olur. Kalin olur yani ve cekerken cok canin yanar. Bundan sonra yapabilecegin en iyi is, 3 veya 6 ay, ya da 1 yil da olabilir bilmiyorum.. tuy dokucu krem kullanman. Boylece kil koklerini inceltmis olursun. Ve daha sonra epilasyonu deneyebilirsin. O zaman daha az acir gibime geliyor.. Onlar da olmuyorsa tek care jiletle almaya devam etmek...

Erkekler Ne Diyor 20

• Önerim iyi bir merkezde lazer epilasyon.İstanbulda isen iyi bir merkez tavsiye edebilirim.

• lzer kesinliklee tavsiyee etmiyorum özelliklee bikini bölgesi için defalarcaa söyledim ama yinee söyleyim ben hastalarımaa lokal anestezi kremii yazıyorum gayettee memnun kalıyorlar sizinde bilginiz olsdun

• özel bir günün yok ise, malum yerini de senden başka kimse görmüyor ise, jilet veya makina ile al, ha özel bir randevun olur evli felan olursun eşine hoş görünmek istersen arada ağda yaptırırsın, canım yanıyo diyorsun o zaman epilasyon...

• ağaç makası dene

• Alma uzat, örüp ucuna toka takarsin. Maviye boyatip sekil yaparsin

• bırak uzasın örümcek bağlasın natürel daha güzel durur bence arada örgü filan yaparsın :)

• acıya katlancan

• tamda yerine sormuşsun soruyu, tebrik ederim..

• Epilasyon yaptir?

• Yardımcı Olunur Acısız.

• şey var. tüy dökücü :)

• o halde uyuşturan kremler vardı. araştırılır ama. ben evdeki dişi kişilerin kullandığı şeyleri iletiyorum. özellikle neyle yapılır diye merak etmedim hiç. bildiğim ağda harici tüy dökücü kremler ve spreyler. bir de makina daha çok canını yakabilir. halam koluma makinayı cızlatmıştı b kere de 5 gün acısından kendime gelemedim :D

• çok kullandım ama köküne inmiyo oda neyse alışırım zamanla acısına makine kullanıyorum zaten

• SİZİNDE İŞİNİZ ZOR BE

• Lazer Epilasyon

• Çakmakla yak gitsin..Ne beceriksizsin..

• Jilet foreva.Bu arada kaç kişiden arkadaşlık isteği geldi soruyu sorduktan sonra?

• Boyle dikkat cekemezsin gennncc... :) Ah seni seni... isini nasilda biliyor biizim abaza!

• Ben etmedim bu arada.

• 9

• Epilasyon Aletleri Ağdadan Daha Çok Acıtıyor. Şimdi nerden biliyorsun dersen jilet kullanmayı sevmediğim için koltukaltı kısmıma ilk epilasyon aleti ile denemiştim daha çok acıdı ağda en temizi

• jilet daha çok olmasını sağlar yanlış seçim

• usturayla al

• Weet soğuk ağdası var.Sanırım normal ağdalar kadar can acıtmıyor. Ama temiz olmasını istiyorsan ağda tek tercihin.Kendin alma. Bayan kuaförleri bu işi yapıyorlar. Senin yaptığından daha az acıyacağına garanti verebilirim

• Lazer epilasyonla kökten halletmeyi düşün bence...

Kızlar Ne Diyor 7

• jilet tavsiye etmem zamanla daha çok ve simsiyah çıkar. ama ağdayla ya da makineyle kökünden alırsan zamanla azalır rahat edersin

• makineyle daha fena. agdayla bir kerede çekiyorsun ama makinede her telini hissediyorsun. bende 3 yıl jilet yaptm bikini bölgesine taştı snra ağdaya alıştırdım kendmi şmdi az ve geç çıkıyor

• canım kesinlikle sir ağdayı kullan . canın yanıyo evet ama bir süre sonra azalıyo ama jiletten vazgeç 1 saat acı çekcen 1 ay rahat gezcen bende senin gibi dayanamıyodum şimdi 1 senedir ağda yapıyorum rahatım

• lazer epilasyon ?

• ben tam 17 yasina kadar kendimi hic temizleyemiodum acio diye neyse. baktim bizimkiler yapiskan doktor eldiveni kullaniyor bende mecburen onla yolluorum killari. acior ama degio yani. 1 ay tertemiz geziorum. hihi.

• lazer epilasyon yaptır ya da uzat kırmızı kurdele tak :))

• epilasyonu deneyebilirsiniz.

• lazer epilasyon düşünüyorum ama o zamana kadar yapabilceğim başka bir şey olmalı

Yükleniyor...