İsmini siz verecek olsaydınız hangi varlığa ne ismini verirdiniz?

Merhaba hiç aklınıza takılan oldu mu? Bu varlığın adı neden bu diye değiştirebilseydiniz ne ismini verirdiniz?

Güncellemeler:
3ay gerçekten çok ilginç isimler çıkmış ufkum genişledi anlamını bilmedğim kelimeleri öğrenmiş oldum teşekürler

2|0
21|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir ara böyle bir şey düşündüm. Dün maymunla ilgili bir bence okudum. Maymuna konuşmayı öğretmişler.
    maymun buzdolabina aç-ye-iç ismini takmış çok etkilendim. Neden buzdolabının ismi bu değil. Sonuçta içinden birseyler alıp içiyoruz, yiyoruz. İlk onemi işlevi ürünlerin bozulmaması ama bence aç -ye-iç daha güzel.
    Maymunun isminde unuttum 😕

0|1
    0|0
    • 3ay

o maymun değil bir kere onun bir adı var çarlii :D maymun deyince alınıyor ya çocuk https://www.youtube.com/watch?v=Nge-cVLttxI

• 3ay

noldu be bilmeden bir pot mu kırdım acaba :(

• 3ay

ya bak özür dilerim ne asılmak nede haddimi aşıp kırmak nede yalakalık peşinde değilim sen maymun deyince efsane dizi çarli geldi aklıma nostalji sevmediğini nerden bielym ben ayrıca dolaba o ismi vermekte biraz egzantirikmiş güzel yani

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Ezgiden başka isim yakıştırmam kendime

0|1
    0|0
  • Beyin'e '' kullanması farzdır'' diye isim verirdim.

0|1
    0|0
  • ayçiçeğinin ismini değiştirir günçiçegi yapardım ay çiçeği aya mı bakıyor kim koydu bu saçma ismi güneşe bakıyor 😃😂

0|1
    0|0
  • Karadul diye bir örümcek var bilir misin ajan iste onun adini degistirip Muhteşem dişi yapardim herlde 😄😄

0|1
    0|0
    • 3ay

ooo bayan ejder kız teşrif etmiş hoşgeldiniz efenim , bilmezmiyim hiç arzuladığım tek kadındır ama 8 tane bacağı olması beni ürkütüyor öyle bir hatun yok bea

• 3ay

Kimseye inanmam bu devirde herkes telepati gorunumlu seytan😄😄

• 3ay

play tuşuna basmaya korkuyorum yeminle :D inadına dışarı çıkmamı istemiyor gibisin karanlık yerler çok burada ağaçların arasından ya teletaby çıkarsa böö diye

• İsmimin Melek olmasini çok isterdim. Ya da Yakut, Zümrüt gibi az kullanilan özel isimler olmasini isterdim. İsmim bana yakismiyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aayy ben yine soruyu yanlis okumusum haha🙈😹

• 3ay

gayet düzgün anlamışsın isminin ne olmasını istemende doğal sonuçta sende bir varlıksın değil mi :)

• Erkekler hayvan ismini vermk isterdm cunku hayvandan farkszlar belkide hayvanlara hakszlk etmis oluyorm onlar bile okadar asagilik dgldr

0|1
    0|0
  • Aklıma bir şey gelmiyor. Çünkü zaten beğenmediğim isimleri kullanmıyorum. Başka ilginç kelimeler uydurup çevremdeki herkesi o kelimelere alıştırıyorum. Düzeni değiştirmek ruhumda var galiba.

0|1
    0|0
  • Aşkım adını salaklık koyarım eşsesli olsunlar

1|1
    0|0
  • Aya galiba mox adını verirdim 🤔 Güneşede texo

0|1
    0|0
  • Doğumun adını ölüm, ölümün adını doğum yapardım. Varlık değiller ama..

0|1
    0|0
  • Oğluma faris ismini koymak isterim.

0|1
    0|0
  • kedilerin adını başlop koyardım

0|1
    0|0
  • İnsanlara hayvan hayvanlara insan adini koyardim roller çok değişti

0|1
    0|0
  • Dairenin (ev için söylenen kelime) yerine kare koyardım. :D

0|1
    0|0
  • Bende bu durumdan cok bu harf neden bu harf baska sekilde yeni harf olusturma sorunsali oluyor durumum cok zor arkadaslar

0|1
    0|0
    • 3ay

örnekle açıklarmısın lütfen kavrayamadım birden vakitte geç olunca tabi

• 3ay

Mesela alfabeden haric baska bir harf turetmeye calismak shsnsnsn

• 3ay

aslında bana ilginç gelemdi normal böyle düşünmen hayatın kuralalrı olmasına rağmen onu kendi içimizde ya da bizim bu şekilde davranmamıza empoze etmişliğimize katlanacak dostlar olursa kafamıza göre takılmak iyidir

• kuşlara ismimin verilmesini isterdim

0|1
    0|0
  • İnsana hayvan derdim sjshs

0|1
    0|0
    • 3ay

e insan düşünen bir hayvan sonuçta demiş filozof ama insanlarda hayvan olmadığını düşünen bir hayvan olduğunu idda etmişer neyse karışık oldu ya cevabın mantıklı hayvan diye yazdığıma takılamsın kimse lütfen hakaret olarak bahsetmedim burada

• hic duymadum

0|1
    0|0
    • 3ay

ilginç herşeyi olduğu gibi kabul edenlerdensin yani bize hiç şans bırakılmıyor ya

• 3ay

ismimizi bizden başka herkes kullanıyor ama onu bile biz seçemiyruz neden bir şansımız yok illa bir şeyler mi keşfetmeliyizde adını koymalıyız onu demek istedim (resmini değişmişsin yakışmış bu yeni fark ettim)

• 3ay

tesekkurler ismimdrn memnunum her ne olursa :)

• evet bazen aklıma gelir neden kaleme uçak demedik mesela

1|0
    0|0
  • kalp'e dikkatli kullanın derdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kelebeğe ; at attachment 'ı adını koyardım...
    Hakkaten nereye konuyordu kelebek yaa?

0|1
    0|0
  • Caretta caretta kaplumbagasina jumbo kaplumbaga derdim. O ne bicim isim la caretta filan 😂

0|1
    0|0
  • Muhtemelen angut kuşunun ismini değiştirmek isterdim. O kuş bu ismi haketmiyor😰

0|0
    0|0
    • 3ay

hahha aynen ya :)

• 3ay

Sapsik mi nerem Sapsik benim hem korkuyu ekşini seviyorum ben😄😄ayrica ajan o telepatiler varya o telepatiler hic masul degil dizinin sonunda bir kizi oldurup ayin yapmislardi hahah

• 3ay

@Adragon halla halla elinde bıcak kanlı bir gelinlik gözlerinde siyah gözlük üzerinde dil çıkaran sarı smileyli bir şapşiksin sen :) ayıca deme ya po damı öyleydi ya dipsi :( :D

Yükleniyor...