4 aydır evden çıkmıyorum kafayı yicem?

Okul biraktim ve evde ki herkes calisiyo ablam abim annem babam ve iki tane kardesim var onlara ben bakiyorum sabaha uyanmamda ki tek amac temizlik yapmak dayanamiyorum artik bugün sinirlendim duvara yumruk atmisim şişti iki elimde bide hızımı alamiyorum bir yerden sonra uyusuyo hic durmadan yapiyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• evde seni tutan şey ne

sevdiğin bir bölüm oku
    çık gez toz arkadaşlarınla buluş
    ya da çalış
    veya kurslara katıl
    yani evde neden duruyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiyim hergün temizliği ben yapıyorum (bu sadece yaz tatili için geçerli) annem hep temizliği bana yaptırıyor (1-2 kere ben yaparım dedim alıştı kadın) Bende sinirlendim babama söyleyecktim babam da boşanmak için bahane arıyor zaten söylemedim. Sabahın 4'üne kadar kuzenimle dertleştim. Ertesi gün yine iş verdi yapmam dedim niye dedi bende bütün işleri bana yaptırıyorsun dedim kızdım şimdi de az iş yaptırıyor. Bide diyo temizlik hergün yapılır biz 2 günde bir yapıyoruz diyor (senden tek farkım çalışmamam ve okuldan ayrılmamam)

0|0
    0|0
    • 3ay

Annenin değerini bil evlenince her gün yapacaksın yine

• 3ay

İnkar etmesin o zaman!! İnkar edip bide üstüne hakaret ediyor ve ben 18 yaşında bile değilim.. Böyle yapacaksa hiç doğurmasaydı o zaman. Oturduğum yerde hiiiç arkadaşım yok.. Bütün işleri yapıyorum telefonumu 5 dk elime alıyorum kuzenlerimle/sınıf arkadaşlarımla konuşmak için.. Hemen geliyor odama telefon hep elinde hiç iş yapmıyorsun telefonunu balkondan atarım diyor (Oturduğum yerde arkadaşım yok hem olsa bile işlerden dolayı yanlarına gidemem de bende arkadaşlarımla telefondan konuşuyorum sonra diyo elinde hep telefon biraz dışarı çık topluma karış arkadaşlarınla gez diyo (toplum dediği de 30-40-60 yaşındaki kadınlar) arkadaş var ya sanki, gezecekmişim hem gezsem bir rahat vermiyor ki

• 3ay

Benden 7-8 yaş büyük kuzenlerimin dediğine göre ben 5 yaşında dışarda arkadaşlarımla doğru düzgün oyun oynayamamışım annem süpürüyormuş ben siliyor muşum (çocukluğumu da zehir etti bana, insan 1 kere çocuk olur değil mi ve kanunlara göre 18 yaşından küçük herkes çocuktur ama işine gelince çocuğum işine gelince değilim böyle bir kadın (beni doğuran kadın)

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen tam bir ev kuşusun

0|0
    0|0
  • Kendine vakit harcayamiyormusun

0|0
    0|0
  • ben 2 saat oturamıyorum nasıl dayandın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden bıraktın ki okulu :/
    sakın olmalısın , hergün yapma sende temizllik.

0|0
    0|0
  • Okula geri donebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...