Lisenin ilk gunu aileyle okula gitmek?

lisnein ilk gunu aileyle okula giden var mi varsa nasildi benim gercekten rezillikti

0|0
19|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben annemle gitmiştim hiçte birşey olmadı rezillikten kastın ne acaba merak ediyorum annem geldi okula bıraktı sınıfı öğrendik gitti

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye rezillik olsun annemin okuluma gelmesi kadar doğal bir şey yok sonuçta ortamı görmesi öğretmenleri tanıması gerekiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben titriyodum resmen ya nasıl gidicem nasıl sınıfı gecicem yeni arkadaslarım olucak iyilermi nasıllarla dolu bir gün geçirmistim

0|0
    0|0
  • Ben gittim herkes ailesiyle gitmişti gayet normal 14 yaşında bir çocuk için insan desteğe ihtiyaç duyuyor

0|0
    0|0
  • Ben annem ve babamla gitmistim. Cunku yeni okul kimseyi tanimiyosun falan. Zaten fazla durmamislardi tanidik bir iki kisi gorunce rahatlama gelmisti bana gitmislerdi. Maksat yanlız birakmamakti :)

0|0
    0|0
  • Lisenin ilk günü herkes ailesiyle gider, 6 yil önce bende öyle yaptim. Rezillik olan ne?

0|0
    0|0
  • Annemle gittim bende rezil falan olmadım

1|0
    0|0
  • gittim beni okula bırakıp geri gittiler niye rezil olasın ki

0|0
    0|0
  • Herkes ailesiyle gidiyordu

0|0
    0|0
  • Benim babam gelmişti bir tek benim yarım saat kalıp gitti

0|0
    0|0
  • ben kendim gitmiştim :D

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Ben gitmistm :)

0|0
    0|0
  • ben gittim ama yatili okuldu benim 1. siniflarin hemen hepsinin ailesi vardi

0|0
    0|0
  • iğrençti annem teyzelerim kuzenlerim kuzenim ağlıyodu falan :( :D

0|0
    0|0
  • ben babamla gittim aksina bana cok yardimci oldu beraber sinifimi bulduk ve sonra o gitti bircok kisinin ailesi geliyor zaten

0|0
    0|0
  • Hayır ayol beni de babam bırakmıştı dağın tepesindeydi okul

1|0
    0|0
  • Tek gittim

0|0
    0|0
  • babamla abimle gururla

0|0
    0|0
  • bizde herkes öyle gelmişti normal olan o gayette elit bir liseden mezunum