Kapat

Meydandasınız. İşid bayrağı taşıyan insanlar arabadan iniyor ve İşid'in işgaline uğradığınızı söylüyor, napardınız?

Halkın haberi olmadan Prag'ta canlandırmışlar bu olayı. Kargaşa yaşanmış. Sizce bu sahneleme Türkiye' de yapılsa ne olur, siz o meydanda olsanız ne yapardınız?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkler üstlerine yürür askerlerin 15 temmuzda olduğu gibi bende yürürum sonuçta işgal altında olmaktansa bağımsızlık için ölmek kat kat iyidir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Silahımı çıkarır vurabildiğim kadarını vururdum

0|1
    0|0
    • Askeriyeden falan mısın :D

• Yok aslında değilim. En büyük hayalim asker olmaktı da askeri liseden atıldım. Profilde o yüzden askerliği işaretledim

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Halk sokağa. Yine önüne durur, yine yüzlerce şehit veririz. Sonra bu giyer dişid gelir, yine yaparız. güşid gelir yine, fetiş gelir ona da!

0|1
    0|0
  • Meşhur acılı Türk dayağı😊

0|1
    0|0
  • valla analarını becerirdi TÜRK milleti

0|1
    0|0
  • Ölürüm galiba

0|1
    0|0
  • Sanırım dizlerim boşalır ellerim terler kalbim tekler ayakta durmaya çalışırım ve hiç korkmamiş gibi " s*ktir lan " derim

0|0
    0|0
  • Sokağa dökülsünler bakalım kurtarsinlar vatanı :D ha pardon onlar destek verir iside

0|1
    0|0
  • İlk tepkim korku olur

0|0
    0|0
  • halk ustune saldirir

0|0
    0|0
  • Artık herkes üstüne atlar ama bunlar daha acımasız davranacagi için bir sürü insan ölür

0|0
    0|0
  • Adamlar işgale gelmiş bunlar kameraya çekiyor tam canım

0|0
    0|0
  • Kelimeye sahadet getirir sevdiklerimle helalesirdim whatsdan.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• onu türkiyede yapcak cesaretleri varsa sonuçlarına katlanacakta güçleri olmalı

0|1
    1|0
  • Mevzu yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...