Meydandasınız. İşid bayrağı taşıyan insanlar arabadan iniyor ve İşid'in işgaline uğradığınızı söylüyor, napardınız?

Halkın haberi olmadan Prag'ta canlandırmışlar bu olayı. Kargaşa yaşanmış. Sizce bu sahneleme Türkiye' de yapılsa ne olur, siz o meydanda olsanız ne yapardınız?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkler üstlerine yürür askerlerin 15 temmuzda olduğu gibi bende yürürum sonuçta işgal altında olmaktansa bağımsızlık için ölmek kat kat iyidir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Silahımı çıkarır vurabildiğim kadarını vururdum

0|1
    0|0
    • 3ay

Askeriyeden falan mısın :D

• 3ay

Yok aslında değilim. En büyük hayalim asker olmaktı da askeri liseden atıldım. Profilde o yüzden askerliği işaretledim

Kızlar Ne Diyor 11

• Halk sokağa. Yine önüne durur, yine yüzlerce şehit veririz. Sonra bu giyer dişid gelir, yine yaparız. güşid gelir yine, fetiş gelir ona da!

0|1
    0|0
  • Meşhur acılı Türk dayağı😊

0|1
    0|0
  • valla analarını becerirdi TÜRK milleti

0|1
    0|0
  • Ölürüm galiba

0|1
    0|0
  • Sanırım dizlerim boşalır ellerim terler kalbim tekler ayakta durmaya çalışırım ve hiç korkmamiş gibi " s*ktir lan " derim

0|0
    0|0
  • Sokağa dökülsünler bakalım kurtarsinlar vatanı :D ha pardon onlar destek verir iside

0|1
    0|0
  • İlk tepkim korku olur

0|0
    0|0
  • halk ustune saldirir

0|0
    0|0
  • Artık herkes üstüne atlar ama bunlar daha acımasız davranacagi için bir sürü insan ölür

0|0
    0|0
  • Adamlar işgale gelmiş bunlar kameraya çekiyor tam canım

0|0
    0|0
  • Kelimeye sahadet getirir sevdiklerimle helalesirdim whatsdan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onu türkiyede yapcak cesaretleri varsa sonuçlarına katlanacakta güçleri olmalı

0|1
    1|0
  • Mevzu yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...