Ömrüm bitti dediğiniz an oldu mu?

Göz yaşlarım boğazım da düğümlendi hayat zor geliyor hıçkırarak ağlamak istiyorum ömrümü bitirdiler yeter artık.😢

1|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• 15 yasindayim ve 23 yasinda bir abim var. babam ve annem. ucunude canimdan cok seviyorum ama ucude hayatimda tanidigim en trip atan , en herseyin sucunu baskasina atan , bianda modlari dusunce cekilmez suratsiz bir ailem var. bende cok pozitif biriyimdir. ama onlari guldurucem evde diye tukendim. GERCEKTEN TUKENDIM. hergun sacma sapan sebeplerden bana kiziyorlar. ben disari cikmam sigara icmem icki icmem erkek arkadasim yoktur iyi biriyimdir dis gorunuste sorunum yok okul birincisiyim birsuru hobim var ama ben hala oturmus onlari mutlu etmeye calisiyorum. okadar bunladimki. hic omrum bitti demedim ama aciklamada ' omrumu bitirdiler yeter artik' dediigim cok oldu

0|0
    0|0
    • 3ay

ama dedigim gibi asla bundan farkli olmalarini istemem ve bu hallerinede sukrediyorum. umarim bundan daha kotu bir hale gelmezler cunku bu hallerini cook sevyorum

• Olmazmııı genelde ömrümü yediler diyorum

0|1
    0|0
  • Uzun yıllar önce olmuştu. Ama hala buradayım.*-* :D

0|1
    0|0
  • şu an

0|1
    0|0
  • Bitti dediğim an yeniden başladı..

0|1
    0|0
  • ömrüm bitmedi ben bittim

0|1
    0|0
  • O çok oluyor bana ya daha bir çözüm de bulamadım. Şimdi buzdan bir kaleyim çok soğukkanlıyım. 😭

0|1
    0|0
  • Demez olur muyum. Kardeşlerim çileden çıkardığı zaman ömrümden bir 10 yıl gitti diyorum.

0|1
    0|0
  • Daha demin oldu. Markette Pringles bitmiş 😶

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kank

0|1
    0|0
  • Her an diyorum ben

0|1
    0|0
  • 4 ay önce oldu. :/

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • Hayir olmadi. Umarim da olmaz.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • oldu evet ömrüm gitti ama devam ediyorum nasıl garip dimi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...