İsyan etmekten korkuyorum. Yardım?

Çok kötü günler geçiriyorum. Benim sorunum annemle. Annemi seviyorum ama ruh hastası bir annem var ve artık katlanamıyorum. 8 yaşımdayken babam öldü ve o günden beri hayatımı zehir etti bu kadın. Onu üzmek istemiyorum ama dayanamıyorum sabrımı çok zorluyor. Artık isyanın eşiğine geldim. Sırf kurtulmak için evlenmeyi çok istedim. Ama olmuyor. Evlenecek birini bulamıyorum. Artık daha fazla dayanamayacağım ve evden kaçmaya karar verdim. 24 yaşındayım. Hiçbir zaman bunu düşünmedim. Ama ya kendimi öldürücem ya da kayıplara karışıcam. Lütfen fikir verin ya. Hayattan soğudum intihar etmek geliyor aklıma sürekli. Bir aktiviteye katılıp bunlardan arınma şansım var mı acaba diye düşünüyorum. Doktora da gittim ama çalıştığım için 2. Seansa gidemiyorum. Çok kötüyüm çok. Göğsümde kitleler var ve artık ağırmaya başladılar. Stres oldukça daha da ağrıyolar. Artık kurtulmam gerek.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl bir sorunun var annenle

0|0
    0|0
    • 3ay

Hangisini anlatayım? O kadar uzun ki... ah ah. Mesela bir hastalığımdan dolayı birkaç kilo fazlam var. Gerçekten fazla değil. Ama ona o kadar batıyor ki. Bu yaşıma kadar sürekli kocan seni zayıf kadınlarla aldatacak dedi bana. Gelecekteki halim olarak obez insanları gösterdi. Seninle kimse anlaşamaz kimse seni sevmez diye diye bütün insanlığa inancımı ve güvenimi kırdı. Bir lokma yediğimi gördüğü an söylenmeye, bela okumaya başlıyor. Sinirden ellerim titriyor ve o bana ellerim titrediği için bela okuyor. Daha sayayım mı?

• 3ay

teşekkür... iyi olacak herşey..;)

• 3ay

İnşallah.

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kendi işin varsa git ayrı bir eve çık bu kadar stres sağlığına zarar :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Çıkıcam. Bütün çeyizimi almıştım. Son 2 ödemen var. Sonra Pelin kaçar

• 3ay

Dedim. Ben sana ne yapıyorum? Gibi bir soruyla karşılaştım

• 3ay

Eig için sağol💜

Erkekler Ne Diyor 18

• dessturrrr dur biii.
    dertlerin yoğunlugu kişinin yaşadıgına göre değişir. ama bu anlatıkların seni sekteye uğratmamalı

0|0
    0|0
  • İsyan etme

0|0
    0|0
  • Etme o zaman

0|0
    0|0
  • Etme

0|0
    0|0
  • sanirim su aralar benimde ihtiyacim. var

0|0
    0|0
  • eyvah eyvahhh kıyamam tanıdıgım onerebılıcegım şeyler olur bu cok sıkıntı annene de yardımcı olabılırız

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ınsallah

0|0
    0|0
  • merhaba isyan etme asla kaçmayı deneme sak8n doktordan randevu al ve acilen git halıl Allah korusun başka bişe olur ben budyrumlarda resim yaparım çok iyi geliyo sende dene

0|0
    0|0
    • 3ay

Doktora da gittim annemi de götürdüm. Aklıma gelen her yolu denedim ama yokkkkkkk. O kadar inatçı ki... O kadar dediğim dedik ki. Kesinlikle onun dediği doğru. Doktor ona değil, o doktora teşhis koydu.

• gel benle evlen kurtul :D

0|0
    0|0
  • Intihar acizlerin işidir bırak akışına gitsin

0|0
    0|0

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya böyle sorunlarla gelen birkaç arkadaşım var ve dediğim hep aynı. Gelmişsin kaç yaşına gir bir işe al ekonomik özgürlüğünü eline ve çık ayrı eve takıl kafana göre.

0|0
    0|0
    • 3ay

Orası kolay. Zor olan aileni bırakmak zorunda olman. Çevrende o kadar mutlu insan varken senin uğraşmana rağmen mutlu olamaman. Zor olan bu. Ama başka çare yok malesef

Yükleniyor...