Kapat

Bana arkadaş lazim?

Benim oncelikle beni dinleyen anlayan arkadaslara ihtiyacim var bir sevgiliden once arkadaş ben sevgili istemiyorum ki sohbet edecek dertlesecek insanlara ihtiyacım var bu yuzden de hep hata yapıyorum ne kiz ne erkek arkadasim var yalnizim surekli ailemleyim buda beni bunaltiyo cevrem yok arkadasim yok asosyalim ve sürekli yanlis yapıyorum yardimci olun nolur bana

0|3
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arkadaş olmak isterim kabul edersen ama kafana çok fazla takma hayatı aşırı ciddiye almak iyi olmuyor genelde bence benimde çok fazla arkadaşım yok onlarda olmasa tam bir asosyalim benzer bir hayatımız var sanırım en azından alıyorlarlar beni gezidriyorlar yemek yiyoruz geziyoruz sinemaya gidiyoruz bugün gittik mesela Jason Bourne filmine sinemaya gitmek filan istersen mesela gidebiliriz

0|0
    0|0
    • En iyi görüş için teşekkür ederim Mutluluklar dilerim.

Erkekler Ne Diyor 27

• Bende cok kalabalik bir cevrem olmasina rağmen hic ozel bisey paylasmam etrafimdakilerle bu yuzden de gizemli biriymisim gibi algilaniyorum aslinda degilim. Daha cok sanalda hic tanimadigim insanlara anlatıyorum rahatliyorum. Sen garip ben senden garip

0|0
    0|0
  • Bulursun

0|0
    0|0
  • Ben sen fikirlerinden davranışlarından dolayı çevrende sen istemesende itici bir kişiliğe sahip olduğun için yanlızsın yanlış anlama senlik birşey yok bu doğuştan gelen birşey

0|0
    0|0
    • Fikir degil insanlar cekiniyo benden bsiraz sert bir yapim var dis gorunuste bundan sanirim

• E ne yapcaz

• Hayatını böyle sürdürmeye devam edicen çünkü senin yapın bu ya da ilgilecek insanlar dışında vaktini geçirebileveğin mutlu olaleceğin şwyler bulucan

• Sen de benim gibisin. İşin özü dertlere derman arıyorsun. Tamam gel bakalım sana en samimi en içten şekilde her türlü arkadaşlık, dertlerine derman olurum. Ama sende olacaksın

0|0
    0|0
  • Psikologa got

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar yalnız hissediyorsun arkadaşım

0|0
    0|0
  • Kisir gunlerine dahil ol

0|0
    0|0
  • Yaz bana ona şuna. Mesajları kapatıp insanlar soğuk davranıp gizi olursan insanlar sana yaklaşsın değil mi? (:

0|0
    0|0
  • Yazmak dertleşmek istersen yazabilirsin. Mekanlar farklıdır belki ama buradan olsun sana sesini duyduğumu hissettirebilirim belki yardımım dokunur belki.

0|0
    0|0
  • istersen olurum tabi sana bağlı

0|0
    0|0
  • Burda kimse sana arkadas olma

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten arkadaş olmaz ya sevgili olur ya kendini tatmin etmek için olur ya da başka bir beklentisi olur. Kendine bir kız arkadaş bulacan oda aramakla bulunmaz.
    Sen en iyisi hayatı akışına bırak

0|0
    0|0
  • erkeklerin hepsi sapik degil hepsine karsi ayni hislere kapilma once bir dinle

0|0
    0|0
  • beni takip et sorunun varsa dinlerim ama sen de benim ki leri dinliyeceksin tamammı? :D

0|0
    0|0
  • Önce sevgili

0|0
    0|0
  • Valla ben genelde tek takilirim.. dertdin varsa buyur anlat dicem ama ben istda oturuyorum

0|0
    0|0
  • istersen konuşabiliriz

0|0
    0|0
  • EVET BEN OLURUM

0|0
    0|0
  • Bende ariyom arkadaş mesaj yaz bana konuşalım

0|0
    0|0
  • insanları iyi tanırsan bulursun

0|0
    0|0
  • Neden seni anlıyan kimse yokmu?

0|0
    0|0
  • Ne zaman dertleşmek istersen konuşabiliriz ciddiyim elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Bulursun takma

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem sanal arkadaşlık kurma kalbin fena kırılabilir , yüzyüze kur arkadaşlıklarını

0|0
    0|0
  • Benimde sadece arkadaşa ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • yok vallahi olmam sonra evlilik durumuna gidiyosunuz :( :(

0|0
    0|0
  • ekle beni listene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0