Kırmızı kuşak adetinden rahatsız olmayan kadın var mı cidden?

"Bakire olmayan gelinlik giymesin" diye saçma sapan bir sorunun altına bir sürü kadın "gelinlik giysinler ama kuşağı haketmiyorlar" demiş.

Bu kuşak "hakedilen" bir şey mi? Hediye paketi yerine koyulup aşağılanmayı haketmemiz mi gerekiyor?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelenek işte! Ya reddedersin ya da kabul edersin zamanı gelince... Yığınla saçma şey var... Göstermelik mecbur yapılacak... Yok ayakkabı saklanır da, para verirsin, ayakkabı ortaya çıkar. Yok o parası, yok bu parası! Katlanacağız...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakireyim. Evlenene kadar da böyle olacağım ama kırmız kuşak istemem. Mal gibi ne o öyle. Bakir erkekte pazularına bağlasın madem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yoktur

0|0
    0|0
  • O kuşağı kızlar takar kadınlar takamaz ki 2. Evliliği yapanlar takmazlar ki onlar meşru iş yapiyorlar zaten ben onun bunun altında yatan kişi birak sevgili olmayi arkadaşım diye yanımda gezdirmem

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadın/kız ayrımı mı kaldı mk

• 3ay

Herhalde var ben ayirmayan görmedim bakire olana kız; olmayana (evli kadın veya kadın) denir bilmiyor musun? 18 yasinda olana da kadın diyorlar çünkü evli sen ne diyorsun

• 3ay

40 yaşında bakirlere kız mı diyorsun? Regl olan herkes kadındır, bekaretle ilgisi yok konunun.

• Arkadaş neyi tartisiyosunuz ya

0|0
    0|0
  • Ben bu acidan hic dusunmemistim

0|0
    0|0
  • bencede gelinliği haketmiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben rahatsız oluyoruöm

0|0