SOSYAL FOBİ? YARDIM EDİN?

aranizda sosyal fobisi olan var mi? bu sorunu asmak icin neler yaptiniz onerileriniz neler?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal fobim yokmuş gibi rol yapıp milleti kandırdım sonra baktım alışmışım çözülmüş sorun

1|0
    0|0
    • zaten sosyal fobi insanlardan cekinmek yani baskalarinin yaninda hicbisey yapamiyom kenetleniyom heyecan stress ten zor duruyorum rol yapamam sen nasil yaptin

• ayni benmişsin 😊 dediklerini deneyecegim insallah bende bu sosyal fobiyi asarim

• cesaretini topla sesini yükselt kalbin yine delirmeleri oynicak ama kulak asma

Erkekler Ne Diyor 5

• Burdan olmaz tedavi ol

0|0
    0|0
    • keske ilacla tedavisi olsa ama maalesef yok

• İnsanlardan kaçmak kalabalığı sevmemek gibi birşey mi bu

0|0
    0|0
    • evet ama bunun sebebi baskalarinin yanimda rahat olamam sanki herkes bana bakiyo herkes arkamdan konusuyo beni elestiriyolar gibi geliyo dusunuyorum soyle yapsam ne derler biseyler desem acaba ne dusunurler alay ederler mi dalga gecerler mi? o yuzden cok sikinti cekiyorm

• Bendeki gibi mi dedim de değilmiş. Sendeki sadece özgüven eksikliği. Biraz insanları uzaktan izlemeyi yaptıklarını gözlemlemeyi dene. Göreceksin ki ne kadar yüzeysel, kendini tekrar eden konuşmalar içinde boğulup gidiyorlar. Kişi mükemmel de olsa mutlaka bir kulp takıyorlar. O yüzden içinden nasıl geliyorsa öyle davran. Doğru birşey söylesen de alaya maruz kalabilirsin, bu sence senin ayıbın mı olur?

• Hayır yok :)

0|0
    0|0
  • pek çok kişi var burada

0|0
    0|0
  • O ne demek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...