Ben açığım ve arkadaş grubumun kapalı.. Alışverişe gidnce karışma hakkını buluyorlar nasıl kibar dille uyarabilirim?

Yok şu elbisenin önü açık yok sırtı açık.. Laf söylüyor bir tanesi yakın dostum olmasaydı zaten kapak yapardım da neyse nasıl söylemeli? Kendisi açıklıktan hevesini alamadığıı için de karıştığını düşünüyorum?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara ne her insanın bir yaşam tarzı var saygısızlara bak

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Offff yine mi aynı muhabbet. Hoşgörüyü ne zaman öğreneceğiz.
    Ben de örtülüyüm ama diğer insanların giyimine ne karışırım ne de yadırgarım. Birlikte alışverişe çıksak ona yakışacak jean'leri, mini etekleri öneririm hatta. Zaman geçirmek istemiş, denek ki beraberliğimizden keyif duyuyor ve belki bir tavsiye istiyor. Aynı giyim tarzını dayatmaya ne hakkım var.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben giyicem arkadaşlar kendinize almıyorsunuz de. kesilirler.

2|0
    0|0
  • Ben böyle seviyorum de çık işin içinden

1|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun

1|0
    0|0
  • O gruptan ayrıl

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanlar işte. Arkadaş olmaya değmez

0|0
    0|0
  • Yanlış din olgusunun bir kanıtı daha

0|0
    0|0
    • 3ay

Derken?

• 3ay

Boş ver

• 3ay

Bence din denilen olgunun tümü yanlış yani kastım belirsizlik, insanlar da iman gücü.. Vs diye inanıyor daha mantalitesini kavrayamadığı bu olguya

Kızlar Ne Diyor 8

• Büyük ihtimalle öyledir. Bir daha karıştığında bu benim tercihim açıklık konusunda problemim yok dersin

1|0
    0|0
  • Gruptaki senden başka herkes kapalıysa bunu değiştirmen biraz zor başka alışveriş arkadaşı bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Bu benim tercihim de ve tebessüm et yeterli bence :)

1|0
    0|0
  • Öyle zaten. Ben tesettürde değilim sorun olmuyor de. Gıcık oluyorum ya öylelerine.

3|0
    0|0
  • Onlarla alışverişe gitme mesela 🤔

1|0
    0|0
  • Deki kıyafetleri kendinize göre değil bana göre yorumlayın

1|0
    0|0
  • Belki de seni düşündükleri için sadece uyarıdır niye böyle düşünüyorsun ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama defalarca da uyarılmazki benim dedem bile boynumda kolye görünce takma onu ama yinede sen bilirsin demişti

• 3ay

Kadınlar genelde bir şeyi kendileri yapamayınca böyle tepkiler verir.. O yüzden dedim

• 3ay

Benim çok yakın bir arkadaşım var açık, ben kapalıyım.. Çok samimi olduğumuz ve nazım ona geçtiği için ben de ona sürekli söylerim ama sert bir şekilde değil ve hiçbir zaman açıkken giyemediklerime, yapamadıklarıma üzülmedim üzülmem de

• Tatlı bir dille uyarabilirsin. Anlayacaktır elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...