Kardeşim omeglede takılıyor yardım?

Gizli Üye
Bilgisayar ortak bilgisayarımız dün ben evde yoktum arkadaşımda kalmıstım bugün bilgisayara girdim geçmişe baktım öyle bir omegleye girmiş üzerine birde ban yemiş. eskiden bizde giriyorduk ufakken ama kardeşim böyle yerlere girmesini nasıl engelleyebilriim. birde banned falan yazıyor bu cocuk şimdi ceza alır mı bu durumdan sıkıntı cıkar mı ya ne diceğimi ne yapcagımı bilmiyorum ne yapıyor anlamıyorum.!!
Güncellemeler
+1 yıl
bu yazı cıktı arkadaşlar ne diyor bu?
You have been banned from Omegle due to possible terms of service violations by you, or someone else using your computer or network.
Güncellemeler
+1 yıl
offfff
Kardeşim omeglede takılıyor yardım?