Kardeşim omeglede takılıyor yardım?

Bilgisayar ortak bilgisayarımız dün ben evde yoktum arkadaşımda kalmıstım bugün bilgisayara girdim geçmişe baktım öyle bir omegleye girmiş üzerine birde ban yemiş. eskiden bizde giriyorduk ufakken ama kardeşim böyle yerlere girmesini nasıl engelleyebilriim. birde banned falan yazıyor bu cocuk şimdi ceza alır mı bu durumdan sıkıntı cıkar mı ya ne diceğimi ne yapcagımı bilmiyorum ne yapıyor anlamıyorum.!!

Güncellemeler:
3ay bu yazı cıktı arkadaşlar ne diyor bu?
You have been banned from Omegle due to possible terms of service violations by you, or someone else using your computer or network.
3ay offfff

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• odada tek başına kalmasına izin vermezsen belki gider türlü zor. Banlanması şikayet edilmesinden büyük ihtimal müstehcen görüntüden acılıyor belli bir süre sonra banı ama

1|0
    0|0
    • 3ay

şu yazı ne demek bu yazı cıktı bide ceza alır mı peki? ayy delricem naptı bu ya. Q!!!
      You have been banned from Omegle due to possible terms of service violations by you, or someone else using your computer or network.

• 3ay

peki teşekkürler para cezası vs alır diye cok korktum babam duyarsa öldürür onu o yüzden sadece giremicekse cok iyi olur en azından giremez

• 3ay

belkide yaşı küçük olduğu için biri şikayet etmiştir. herhangi birşey yapmamış olabilir
      13+ ailesiyle girebiliyor 18+ normalde

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Filtreler onları kulan

1|0
    0|0
    • 3ay

nası olcak o? birde ceza gelir mi bir tıkladım banned yazıyor türkçeye cevirdim yazıyı bu yazı cıkıyor?

• 3ay

cok teşekkür ederim bakıcam sımdı birde para cezası vs gelir mi böyle birşeyden simdi cok korkuyorum kardeşim daha kucuk birde? sadece siteye mi giremez yoksa sorunlar cıkar mı daha?

• 3ay

Omegle hakkında bilgim yok, o site paralı mı değil mi bilmiyorum...
      Ama korkacak bir şey yoktur sanırım, sen sadece şifreli bir ebeveyn programı kur ve şifresini ona asla verme

• O ne oluyo

1|0
    0|0
  • ban yediyse şeyini falan göstermiştir )': giremez bir daha.

1|0
    0|0
    • 3ay

para cezası gelir mi eve ondan korkuyorum babamlarda duyar cocugu mahvederlerr off

• 3ay

bu bir dha oraya girebilir mi

• 3ay

uğraşırsa girebilir

• Söyle yapmasın bir daha

0|0
    0|0
  • Kardeşin s. ikini d. aşşağını millete gösterirse ban yer tabii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!