Yeni nesil kizlari?

Yeni nesil kizlari hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bence kaşar olmaya ozeniyorlar ve gidişatları hic iyi gozukmuyor. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana ne deyip geçiyorum. Neye özenirlerse özensinler :D

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim kızkardeşim, 13 yaşında ama benim gibi spor manyağı. Hatta onu sürekli teşvik ediyorum yüzücülük, güreş, judo gibi sporlara başlaması için (Ben başlamadım pişmanım) . Bence yeni nesil kızları sporcu olacak.

0|0
    0|0
    • 3ay

Butun hepsinden bahsetmiyorum tabi canim zaten. Cogunlugu o ozenti kesimden ama duzgun olanlari da cikiyor tabi. Benim bahsettigim kucuk yaslarda onunla bununla cinsellik yasayan, yasindan buyuk makyaj yapip giyinen tipler

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupa'ya ozeniorlar

1|0
    0|0
  • Gerçekten bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Ailesi hiç mi suçlu değil

0|0
    0|0
  • Sıcak diye soyunmak çok anlamsız. Ee bana da sıcak, ben de mi çıplak dolaşayım?

0|0
    0|0
  • Son kullanma tarihi geçmiş kaşarlardan mı

0|0
    0|0
  • geneli olarak yeni nesil kızlarımız da göğüs namahremden çıkmış galiba ki açan çıkıyor kimsenin kapalı değil bu kadar da olmaz.

0|0
    0|0
  • Yeni nesil derken? 18-24 yaş aralığında görünüyorsun sen kaç yaşındasın arkadaşım?

0|0
    0|0
    • 3ay

25 yasindayim. 13, 14, 15, 16 ve 17 yaslardan bahsediyorum

• 3ay

Anlıyorum yeni nesil ellerinde olan fırsatlar yüzünden ciddi anlamda bozuldu. Çocuk yaşta telefon ve internet ile tanışmaları burada gördükleri her şeyi gerçek sanarak onlara özenmeleri çoğunun uygulaması ve rahat hayatlar bozdu gençliği biraz. Özellikle akıllı telefonlar gençlerimizi bırak tüm milleti bozdu desek yeridir.

• Nefret eder oldum kızlardan daha ne diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Peki yeni nesil erkeklere ne diyorsunuz?
    Çoğunluğu abaza biz sesimizi çıkarıyor muyuz?
    Birşeyi eleştirirken genelleştirmeyin

0|0
    0|0
  • Yeni nesil cok kotu

0|0
    0|0
  • bir kız olarak bunu söylemen bilemedim neyse susuyorum...

0|0
    0|0
  • Kaşar değil ama şımarık oldukları kesin

0|0
    0|0
  • Yav yeni nesil diyip diyip duranlar da 18-24 yaş aralığında ve bu çok ironik amk:d

0|0
    0|0
    • 3ay

25 yasindayim ve 13-17 araligindan bahsediyorum

• 3ay

Normal geldigini soylemedin ama ben o yaslardayken ve benim arkadaslarim, oyle seyler yapmazdik. Su ankiler o yasta her bisey deneyimliyo ve sen bundan rahatsiz olmami eski olmakla bagdastiriyosun. Yani rahatsiz olmam icin eskilerden olmam gerekmiyo oyle bir dedin ki sanki sen normal karsiliyosun

• 3ay

Eski olmandan kaynaklı değilse yeni nesil diye belirtmiceksin kank senin dönemden de çok motorize var bu nesilden de düzgün insan var genelleme sevmem ben 18 olduğuma göre yeni nesil sayılıyorum ve bu dediklerin bende yok mesela

• Eskiden neyse hala o tek fark eskiden gizli yapiyorlardi simdi acik acik

0|0
    0|0
  • Oncedende bu sekildeydi ama insanlar gizli kapakli yapiyorlardi

0|0
    0|0
  • Özenti olma yolundalar

0|0
    0|0
  • öyle kanka aynen

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum. Gidiş hiç iç açıcı değil.

0|0
    0|0
  • Bir nesil sonra bakire kız müzelik olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...