Bu kızı napayım ben?

Ya ne pislik insanlar var ya. Ünv. de sınıftan bir kız var. Kızın babası benim babamla aynı yerde çalışıyor. Niyetimi yalnış anlamayın diye gizli soruyorum zaten ama babam müdür yardımcısı. Bu kızın da babası orda çalışıyor. Ama büyük şirket falan değil zaten öyle. Kız herkese babam burda müdür diye hava atıyor. Ben kimseye babamın işini söylemedim soran da yok zaten. O yüzden babamın onun babasını tanıdığını bilmiyor ileri geri konuşuyor kız. Tatile gidememişler durumları iyi değil diye. Babam şirketi bırakıp gidemiyor dedi ya. Bazen herkese söylesem de rezil olsa diyorum ama neyse diyorum sonra. Geçen gün whatsapp grubunda konuşuyoruz pahalı kıyafetler falan vardı onlardan konuştuk. Size bakınca çok üzülüyorum durumunuz zor Allah yardımcınız olsun dedi. Okullar açılınca ağzının ortasına patlatcam bitane tutamıyorum artık kendimi. Arkadaşlara anlatiyim mi sizce? Siz olsanız napardınız?

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yapma çok zoruna gider yıl boyu mahvolur. sadece illa söyleyeceksen çek kenara konuş. yapma böyle neysen o ol de...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dövelim

0|0
    0|0
  • çek kenara yüzüne vur..
    herkesin içinde yapma..

0|0
    0|0
  • Dövv

0|0
    0|0
  • Sürekli böyle yapıyorsa anlat birgün tüm arkadaşlarına ama onun yanında söyleme herkes yavaş yavaş uzaklaşınca aklı başına gelir belki

0|0
    0|0
  • Hayatında bu kadar boş insan barınan birisi boş bir insandır

0|0
    0|0
    • 3ay

Onu hayatımda ben barındırmıyorum. Sınıftan işte napiyim?

• başkasının yanında rezil etme haketmiş olsada samimiyetin varsa neden böyle yaptıgını vs. sorabilirsin

0|0
    0|0
  • bence kendisi ile konuş

0|0
    0|0
  • bence konuş birisi gelse bana deseki bende Mercedes var sende fort al arabanı popona sok derim iyi dayanmışsın

0|0
    0|0
  • böyle modeller çok var özellikle erkeklerden çıkar ama buda kız çıkmış işte takma kafana gülüp geç bırak hatasını kendisi anlasın sen karışma!!

0|0
    0|0
  • yok öyle yapma böyle teke tek kaldıgın bir vakit yüzüne söyle herşeyi ama sadece ona başkasına söyleme onun yaptigi ayiba karşılık sende ayipla cevap verme

0|0
    0|0
  • görmemiş işte mk fakiri boşver uğraşmaya değmez

0|0
    0|0
  • anlat lan anlat eğlenceli olur o anki suratını izlemek :D

0|0
    0|0
  • Boşver yaşasın hayal dünyasını..

0|0
    0|0
  • sen bunu kötü döversin o yüzden ben gidiyorum görmeden. s. s

0|0
    0|0
  • eger benimde durumum iyise ondan daha iyisini yaparak dersini veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yakın arkadaşlarınla durumu paylaşmakta fayda var bence

0|0
    0|0
  • buna her sey yapilir. istedigini yap

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım vardı. Bu da hava atardı annem annem diye. bir gün babamın yanına gittiğimde gördüm babamın calışanıymış annesi. O da annesinin yanına gelmiş işte. Beni gördü bir daha ağzını açmadı.

0|0
    0|0
  • Okuyunca bile gicik oldum kiza 😂 kiza mesaja atsana benim babamin yaninda calisiyo baban diye

0|0
    0|0
  • Kendin uyar onu

0|0
    0|0
  • kızı tehdıt ederdım :))

0|0
    0|0
  • Anlat gitsin be soner

0|0
    0|0
  • direk anlatırdım

0|0
    0|0
  • delıcesıne dayak atardım tavsıye edıorum

0|0
    0|0
  • bir dakika bu kız senin babanın patron olduğunu bilmiyor mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardımcısı. Hayır bilmiyor.

• 3ay

bence hiç saygını seviyeni bozma derim ( ama illa bozmak istiyorsam, dizifilm çekmiyoruz arkadaşım ailenden utanmanı gerektiren bir durum yok durumunu yansıtamayacak bir durum yok yarın ortaya çıktığında seni de kimse yerin dibinden çıkaramaz ) derdim. Babamın müdür olduğu yerde bana bu dende konuşman beni güldürüyo kusura bakma güzelim der kapatırım konuda :P

• Sakin kal devam ederse ifşa et

0|0
    0|0
  • Bence tehdit et yani oyle ciddi bir bicimde degilde uyar derim herkese haddini bil de

0|0
    0|0
  • Bu seni niye rahatsız etti bazı insanlar fakirliğinden utanırlar ama size watsaptan öyle demesi kötü olmuş eğer aşşalarsa senin baban benim babamın yardımcısı dersin ama bir daha bir şey yapmazsa deme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...