Dış görünümümü değiştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Dış görünümümü değiştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar önce eksiklerini ve yaptığım birkaç salakça şeyi yazicam. Eksik olarak saç yüzün yarısını etkiler sacimi 1-2 ay önce 3numara kestirdim, 1-1,5 cm kadar uzadı ama ben sacim olmadan kandimi çok kötü hissediyorum yaz olduğu için kestirdim ama pişman oldum. Özgüvenimi çok ciddi etkiliyor.

Küçük bir çocukken 10-11 yaşlarında yüzme kursuna giderken vücudumdaki tüyleri kestim makineyle. Havuzda kimsede tüy yoktu ben hariç ve sevmiyorum açıkçası hoşuma gitmiyordu kestim. Tabi daha sonra uzadı uzadı uzadı bende denize havuza biyere giderken geçici çözüm jiletle aliyordum ama daha kötü yaptı en son 1-2 kes epilator le aldım , ep. Makinesiyle kökünden aldığı için belki daha az ve ince çıkar. b u da en az saç kadar özgüvenimi etkiliyor hem de her zaman biliyorum erkek adam kıllı olur ama kıl yumağı gibi gozukmek de istemem ortası olsun ne az ne çok.

Bunun dışında giyim olarak maddi durumumuz var ama ben surejli saçma sapan şeyler alıyorum sonra giymiyorum dışarı çıkmam gerekse şimdi giycek güzel şey bulmam cok zor olur bu konuda da yardımcınız gerekli.

Bu sitenin yardım edeceğini düşünüyorum böyle bir konuda özellikle kızların... Şimdiden tesekkurler

Güncellemeler:
Nedeni kendimi sevmemem böyle emin olun benim yerinde siz olsaydınız ayni seyleri dusunurdunuz.. kendinle barismam için kendime bakmam lazım birazdan sahayı 13kez kosucam kilo dan bahsetmeye unutmusum.

Arkadaşlar 85kilo 179 boyundayim evet kiloluyum biraz arkadaşlarımın hepsi bunu söylüyor saldim kendimi cunku
Lütfen yardımcı olun kendim cozemem

0|0
46

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...