Dış görünümümü değiştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Dış görünümümü değiştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar önce eksiklerini ve yaptığım birkaç salakça şeyi yazicam. Eksik olarak saç yüzün yarısını etkiler sacimi 1-2 ay önce 3numara kestirdim, 1-1,5 cm kadar uzadı ama ben sacim olmadan kandimi çok kötü hissediyorum yaz olduğu için kestirdim ama pişman oldum. Özgüvenimi çok ciddi etkiliyor.

Küçük bir çocukken 10-11 yaşlarında yüzme kursuna giderken vücudumdaki tüyleri kestim makineyle. Havuzda kimsede tüy yoktu ben hariç ve sevmiyorum açıkçası hoşuma gitmiyordu kestim. Tabi daha sonra uzadı uzadı uzadı bende denize havuza biyere giderken geçici çözüm jiletle aliyordum ama daha kötü yaptı en son 1-2 kes epilator le aldım , ep. Makinesiyle kökünden aldığı için belki daha az ve ince çıkar. b u da en az saç kadar özgüvenimi etkiliyor hem de her zaman biliyorum erkek adam kıllı olur ama kıl yumağı gibi gozukmek de istemem ortası olsun ne az ne çok.

Bunun dışında giyim olarak maddi durumumuz var ama ben surejli saçma sapan şeyler alıyorum sonra giymiyorum dışarı çıkmam gerekse şimdi giycek güzel şey bulmam cok zor olur bu konuda da yardımcınız gerekli.

Bu sitenin yardım edeceğini düşünüyorum böyle bir konuda özellikle kızların... Şimdiden tesekkurler

Güncellemeler:
3ay Nedeni kendimi sevmemem böyle emin olun benim yerinde siz olsaydınız ayni seyleri dusunurdunuz.. kendinle barismam için kendime bakmam lazım birazdan sahayı 13kez kosucam kilo dan bahsetmeye unutmusum.

Arkadaşlar 85kilo 179 boyundayim evet kiloluyum biraz arkadaşlarımın hepsi bunu söylüyor saldim kendimi cunku
3ay Lütfen yardımcı olun kendim cozemem

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• abi çok basit stil ikonu olmaya gerek yokki bir lacivert ya da siyah kot pantolon bir de düz tişört bu kadar yani saçlarına gelince hicbir seyin özgüvenini engellemesine izin verme takmamaya çalış hem bazı insanlara kısa daha çok yakışır ama cidden kendini kötü hissediyorsan şapka falan tak kıl konusuna gelince senin gibi kılları az olsa bile onlardan baga rahatsız olup almak isteyen erkekler var ama bunuda sorun etmemelisin erkeksin sonuçta eğer kız olsaydın e zaten ama görmüyor musun etrafı senden daha çok kıllı erkekler vardır ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mümkün kendine güven

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1. bence saçlarını tıraşlı erkekler daha seksi geliyo bana
    2. Tuyleri kafana çok takma birsuru çözümü var canın almak istiyorsa al kimseyi takma (tüy dökücü ağda vs)
    3. Giyim konusunda sıkıntılıydan instagramda giyim üzerine sayfalar var onlara gir beğendiğin bir kaç stili yavaş yavaş uygulamaya sok ama kendine biraz daha uygun tarzlar seç olmadığın bir kişiye dönüşmek için zorlama fazla yani sana en yakışanı seç
    bu kadar yani

0|0
    0|0
    • 3ay

Kısa saç pek yakışmıyor bana, orta uzun arası sola doğru hafif dikiyorum çok iyi oluyordu. Kıl tüy en sevmediği konu ben sadece normal derecede olmasını istiyorum kadın bacağı gibide degil orman gibi de degil

• 3ay

Küçükken yapılan aptallık işte dönüşü olmuyor, neyse tamam çok teşekkür ederim bakiyorum

• 3ay

Rica ederim 😃

• Öncelikle saçınız için uzayana kadar bir şey yapamayız şapka kullanmayı deneyebilirsiniz. Tüy problemi için lazer tavsiye ederim azaldığı zaman bırakırsınız bir sorun olmaz, kıyafet konusunda da bir erkek olarak bilek pantolonlardan giymeyin 😂😂

0|0
    0|0
  • kot pantolon beyaz tişört

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...