Şimdi aynı soru 10 dakika aralıkla bir ERKEK ve bir KADIN tarafından soruluyor birne cevap akıyor birne az görüş neden?

Kadının sorduğu soru VİTRİNE taşınıyor aynı soru bunlar... ve merak ediyorum bu soruları VİTRİNE kim ya da kimler taşıyor... bilen varsa cevap versin.. ( Bu bir fesatlık değil :)) sistemin işleyişini merak ettim ).. kim bu vitirne tasıyanlar

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynıdır

0|1
    0|0
  • Çünkü kural bu

0|1
    1|0
    • 3ay

pembe niklere gelen cevabı anlayabiliyorum da yalnız vitrine taşınma olayını merak ediyorum kim belirliyor bunu

• 3ay

ERkek modlar kızların sorularını daha çok beğenir

• 3ay

hımmm modların işi yani

• Kadına olan talep arttı, pazar payları yüksek

0|1
    0|0
    • 3ay

Ne alakası var?

• 3ay

@Adı_Aylin Son olarak ben kimseyi hesaplamak zorunda olmasam bile ilk başta sana alttan aldığım onca cevaptan sonra seni engellemememin tek sebebi ACABA BİRAZ AKLI VARDA ANLAYABİLİR Mİ şeklinde düşünmemdi, meğerse yokmuş... Sen sidik yarıştırmaya, insanların profilinde avcılık yapmaya, evde kalmışlığın acısını cıkarmaya çalışırken ben yine seni asla umursamayacağım için istediğin yerde istediğin insanla canın nasıl isterse öyle tartış diyor ve sana güle güle diyorum. Eh be zavallı

• 3ay

@Adı_Aylin Ha bu arada, nasılımlar çok eğlenceli abaza olmaya da gerek yok duyurulur :)

Yükleniyor...