Kapat

Bu dünyadaki her şeyin yalan olduğunu düşündünüz mü hiç?

Aşk, sevgi, aile bağı, kardeşlik, dostluk hepsi sahte her şey yalan bence artık kaldıramıyorum....


1|0
24|14

En İyi Kız Görüşü

 • Aşk desen, doğru insanın zannedip her zerresi için bin tane fedakarlık yaptığın kişinin yanlış olduğunu fark etmenle anlamlandıramayacağın bir hale gelen hislerin tümü.
  Sevgi zaten bir yerden sonra kestiremediğin bir hale geliyor. İnsanlar yüzüne gülüp arkandan konuşuyor. Kimin sevgisi saf, kiminki yanılsama fark edemiyorsun.
  Aile bağı desen, Allah vergisi diyebilirim. Kiminin anne babası birbirini aldatır;kimi çocuğunu döver, satar.;kimiyse mükemmel bir evlilik kurmuştur, mutlulardır.
  Kardeşlik desen.. Her ne kadar küfredip, bazen sussun hatta ölsün istediğim kavgalar etsek bile kardeş farklı bir tat. Anne babadan daha önemli bence kardeş. Anne baba ölecek bir gün, kardeşinle yaşayacaksın, kardeşinle ağlayacaksın. Şahsen nefret ettiğim zamanları bilsem bile ablam olmasa hayata tutunabileceğimi zannetmiyorum.
  Ve işte, bence en beteri olan. DOSTLUK. Dost kazığı her acıdan büyük arkadaşlar. Evlat acısından bile, emin olun. Her şeyini anlattığın, ağlayıp yakındığın insan senin yanında olur değil mi? Ya ağladığın mevzuların hepsini o yaptıysa? Üzerine birde poponu kurtarabilmek için sana binlerce yalan uydurup başkalarına suç atsa? Oysa sen onun omzunda ağladın ulan. Sen ona sığındın. Bu aynı evine gelip sana tecavüz eden hırsıza sığınmak gibi, her şeye rağmen o hırsıza güvenmek gibi. Saçma yani anlatabiliyor muyum? Dilerim ki dostlarından hiç kazık yemesin bu yazıyı okuyanlar. Emin olun son darbe oluyor hiç darbe almasanız bile.
  Yinede her şeye rağmen gülümsemek gerekiyor. İçiniz burkula burkula, geceleri ağlaya ağlaya belki. Fakat her şeye rağmen gülümsemek.

  -Y. S. D.

  1|1
  0|0
  • Dost kazığı bende yemiştim vakti zamanında hıçkıra hıçkıra ağlamıştım suratına karşı bana karşı yaptıgı bumu olcaktı diye hayatımın en büyük kazığıydı

  • Hepsini Göster
  • @GoodPeople95 Affetmemek lazım dostum. Benden sana bir şarkı, Emircan İğrek'in kaleminden. Dozer parçası.
   ''Bana dolaplar çeviriyorlar, hemde fena. Aklımı nereye kaçırsam acaba?''

  • hahahhaha çok teşekkür ederim canım şarkı için :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...