3 gün önce 2 kuzenimin kardeşime ve diğer kuzenlerime taciz ettiğini öğrendim ne yapıcam bilmiyorum?

Kız kardeşim 9 yaşında diğer kuzenlerimin de birisi 10 yaşında diğeri 7 yaşında 2 tane şerefsiz kuzenim daha var onlarda 13 biri diğeri 14 yaşında ya kafayı yicem benim aklım almıyo 13 yaşındaki kuzenim 7 yaşındaki kardeşine ve kuzenlerine taciz ediyomuş her görüştüğümüz de 14 yaşındaki de aynı şekilde biz teyzemlerle hep birlikteydik sürekli biraraya geliriz öğrendiğimden beri rüyalarıma giriyo bu durum bende küçükken aynı şeyi yaşadım kardeşimin de yaşamış olması berbat bir duygu 19 yaşındayım 6 yaşındayken yaşadıklarımı unutamıyorum ve onların da bu durumu unutamıcak olması beni çıldırtıyor nasıl tepki vericeğimi ne diceğimi şaşırdım yardım edin nasıl yaklaşmalıyım?

0|1
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu okudugumda tuylerim diken diken oldu hala daha öyle boyle itlere neler neler yapmak isterdim argo kullanmak istemedigim adalet sistemi bu itleri koruyor birde ah eski zamanlar olacak hepsini öldürürlerdi..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardesini onlardan uzak tut gerekirse ailesiyle bsgini kes ailene soyle onlar da uzak durmaya baksinlar taciz edilen cocuklarin ailelerine de soyle

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• bence al karşına konuş gardaş oda küçük zararın neresinden dönülürse kardır mazallah daha kötü şeyler çıkar

1|0
    0|0
  • bunu mutlaka söylemelisin çocuk tacizine sessiz kalma

2|0
    0|0
  • Sakın saklamaya kalkma hemen çıksın ortaya

1|0
    0|0
  • Çocuklar gelince bir temiz tokatla bütün sülalede ki kızlardan uzak durun de

1|0
    0|0
  • umursama...

0|0
    1|0
  • anne babana anlat

1|0
    0|0
  • git anlat veya çocukların icabına kendin bak 2. seçenek senin için daha eğlenceli olur inan bana

1|0
    0|0
  • Sert sekilde tepkini koy cmm

1|0
    0|0
  • Ne tepkisinden bahsediyorsun canım polise gitsene

1|0
    0|0
  • nasil aileler yetistiriyor sizi? nerelisiniz siz?

0|0
    1|0
  • oha lan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hala ne yapacağını bilmiyorsun. O iki kuzeni alıp tokat manyağı yapmıştım şuanda. Tokatla başlayıp allah ne verdiyse dalıp akabinde suç duyurusu...

1|0
    0|0
  • Annesi babasi biliyormu bu olaydan

1|0
    0|0
  • Anne ve babalarına söylemelisin , böyle süremez

1|0
    0|0
  • varyaaa ağız göz dalmıştım annen baban bilmiyor mu söyle

1|0
    0|0
    • Bilmiyolar sadece o 2 erkeğin anneleri biliyo anneme söylememden çok korkuyo kardeşim bende söz verdim

• o zaman sen devreye gir ve o iki şerefsizi tehdit et ki gelecekte kim bilir neler yaparlar

• Çok zor bir durum.

1|0
    0|0
  • Al döv

1|0
    0|0
Yükleniyor...