Feminist erkek var mı sitede?

Feminizmin ne olduğunu bilen ve bu hareketi destekleyen erkek var mı?

Vurguladığım halde bilmeyenler ısrarla cevap verecek biliyorum ama bir umut...

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Destekliyorum... olmali... Erkek ataerkilinde olan dunya duzenini gorduk... kilise bile hz. isanin zevcesi magdalali yi sucsuz yere fahise ilan etti... sirf kadinlari asagilamak icin... feminizm hareketi basarili olursa... dunya düzeni olduğu gibi degisir... isterim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hümanist var

1|0
    0|0
  • Feminizmi destekliyorum. Erkek ve kadınların her konuda eşit olduklarını savunuyorum.. ✊🏻

1|0
    0|0
  • şu an kadınların yaşadığı feminizmle gerçek feminizm arasında uzaktan yakından alaka yok. herşeyin bokunu çıkarmayı seven bir milletiz. lisede feminizm sayfasına "biz erkeklerin kölesi değiliz, kadınız!" yazan bir sevgilim sonra bana mesaj atıp "izin verirsen olue" yazardı. bak yine aklıma geldi ahahahh. velhasıl kelam feminizmin ana düşüncesini destekliyorum fakat şu an ki feminzm adı altındaki saçma hareketlenmeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tabikide destekliyorum

2|0
    0|0
  • ben destekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Desteklemiyorum

0|0
    0|0
  • İki cinste özeldir biri yüceltmek için öbürünü itin bir tarafına sokan feministler iyi değiller desteklemek yanlış ayrımcılar

0|0
    0|0
  • google girip kitap gibi tanimi koyardim ama erkeklik bende kalsin. kadinlarin esit oldugunu savunan hareket. ama hangi alanda? iste bunlar hep soru?

0|0
    0|0
  • Valla kadınların dövülmesini taciz edilmesini haksızlık yapılmasına dayanamıyorum Galiba bende feministliği destekliyorum 😃

0|0
    0|0
  • ben varım :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden inandırıcı gelmedi bu djdhd

• 3ay

feminizmin kadın erkek eşitliği oldugunu biliyorum en azından feminist bir kadın erkek çalışcak kadın evde parasını yicek demez mesela ya da kadın evde yapıcak erkek yatıcak demez herşeyi eşitler :)

• Feminizmin ne olduğunu biliyorum ve desteklemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben çok fena desteklerim

0|0
    0|0
  • Ben varım ama ortada feministim diye gezinemem :D

0|0
    0|0
  • hayır kahrolsun pkk

0|0
    0|0
  • Feminst ne

0|0
    0|0
  • Ay biliyorum o dediklerinin arasindayimda feminist erkegin tanimini yapabilir misinoz?

0|0
    0|0
    • 3ay

Cinsiyet eşitliğini savunan bireylere feminist denir.

• 3ay

Eşit olsunlar ayol ne guzel iste. Bende gayim guzel olur :)

• kısmen tamamen değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...