Kız-kadın ayrımı sizide rahatsız etmiyor mu?

Erkekler için böyle bir ayrım yokken genel olarak karşı cinse "erkek" diye tabir edilirken kadınlar için neden bu ayrım cinsel acıdan? Bu ayrımdan rahatsız olan sadece ben miyim?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kiz disinin cocuklugu kadin ise olgunlugudur... hos bide disi cikti simdi bakin;)) onca sifati ustunde tasimak aslinda size gurur vermeli.. bahsettiginiz ayrimi yapanlarida insani tanimak adina bir sans olarak dusunun sadece..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haklısın, bun lisedeki felsefe hocamızla sınıfta tartıştım kızlara cinsel olarak bakılmasını nasıl normal karşılarsınız dedim. Yok yanlışlık burda diye diretti ben de direttim. Hocam sen kadın mısın kız mısın dedim :D Kadınım dedi sınıftaki herkesin kafasında şu an senni becerilmiş bir bayan olduğun oluştu dimi arkadaşşllarr diye sordum sınıfa :D destek aldım tabiki disiplie verdi beni utanmaz karı :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Güzel demişsin haketmiş kadın 😂adam deyince olgun erkek akla gelir fakat kadın deyince bakire olmayan bu ayrıma ne gerek var acaba bana aşağılayıcı geliyor 😄

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben kadını kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Benim gozumde hepsi kadın

1|0
    0|0
  • Çocuk, Adam, Genç, Toy, Delikanlı vb aklıma gelen sonuç olarak erkeklerde de var

0|0
    0|0
  • bu toplumsal bir ayrımdır rahatsız etmez halk arasında daha çok bekarlarla evlileri ayırt etmek için kullanılır

0|0
    0|0
  • etmez

0|0
    0|0
  • bu tür sacmalıklara kulak asmıyorum kız kadın deyince bişey olmuyor

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Küçüğe kız/oğlan büyüğe kadın/erkek dersin olur biter.. Farklı anlamlara çekmemek lazım

0|0
    0|0
  • cok var senin gibi

0|0
    0|0
  • bayan

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmaya gerek yok. Bakire isen kızsın değilsen kadın.

0|0
    0|0
  • Erkekler de mi sutyen giysn 😊

0|0
    0|0
  • Niçin sana ne anlam ifade ediyor ki rahatsız oluyorsun

0|0
    0|0
  • neden rahatsızsın hangisini istiyosan onu tercih et senin elinde sonuçta :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen mesela erkek kız-kadın ayrımını cinsel açıdan yaparken kadınlar oğlan-adam ayrımını bir b. k olamamış vasat herif-adam olarak yapıyor

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ediyor, sinir katsayılarım artıyor

1|0
    0|0
  • ERKEK-ADAM

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu ayrım erkekler için cinsel değil olgunluğu vurgulamak için kullanılıyor.

• 3ay

kız ıle kadını da sadece senın dusundugun bekaret anlamında kullanmıyorlar. belı yası gecmıs olan bayanlarda bakıre bıle olsa kız denılmıor kadın dıye hıtap edılıyor. tıpkı bellı yastakı erkkere "adama bak yaa" dendııgı gıbı

• Ben de rahatsızım

1|0
    0|0
Yükleniyor...