Arkadaş istiyorum?

Hiç arkadaşım yok. Bipolarım ve depresif moda geçince kendimi herkesten uzaklaştırıyorum kimseyle konuşmuyorum. Manik olunca da yerimde duramıyorum ama arkadaşlarımı hep ittiğim için arkadaş bulamıyorum. Sırf bu yüzden sevgili bile yapmıyorum milleti uyarıyorum baştan ben böyleyim diye. Sizce beni bu şekilde kabul eden olur mu? Psikologa da gidiyorum ama eh işte yardımı çok olmuyor

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bipolarla mücadele edebilmek için düşüncelerini ve kişiliğini dahada geliştirmen gerekli depresyon zamanları için hazırlamalısın kendini ayrıca sanatla uğraş sanatcı hastalıgıdır :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya bende kişilik ne gezer. Ya da şöyle diyim. O kadar çok kişiliğim varki hangisi olsam seçemiyorum 😂😭

• 3ay

Alıyorum uzun süredir.

• 3ay

iyi bir kitap istersen tavsiye edebilirim

• kendinde ve karşında herhangi bir özellik arayışı içinde olma.
    öncelikle kendini olduğun gibi kabullen. işe kendinden başla.
    beklentilerin çok yüksek olmasın.
    hep saygı duy ve sev. bu senin felsefen olsun.
    yeni bir uğraş içine girmeyi dene. araştırma olabilir, resim olabilir, fotoğraf çekmek olabilir (selfie değil).

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl rahat ol yaz istersen ama bu sitede çoğu kişi beklenti içindedir hele kızsan haklı olarak bunuda sezersin zaten sende buradan arkadaş edinme çabasında değilsindir kanımca

0|0
    0|0
  • Ahh ahhh senin derdini ancak derdini çeken bilir 😀 Sohbet etmek istersen yaz

0|0
    0|0
  • Seni olduğun gibi kabul etmeyen insanlar için kendini uzmeyebdert edinmeye gerek yok üzülme onlar üzülsün.

0|0
    0|0
  • şimdik gelelim sen ancak sana iyi gelen biri seni degistirebilir hayatina yeni insanlar girecek belki onlar seni degistirecektir ama cok sıki bir dost olursaniz

0|0
    0|0
  • Seni kendin olarak kabul etmeyen arkadaş ve sevgili zaten arkadaşında degildir sevgilinde degildir

0|0
    0|0
  • Sanırsam böyle giderse işin zor

0|0
    0|0
  • Mesaj atabilirsin bana dost oluruz arkadaş oluruz bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Senle bir şey olunmaz

0|0
    0|0
  • Ben genelde böyle ilginç hikayelerle çok iyi anlaşıyorum

0|0
    0|0
  • Bulursun merak etme

0|0
    0|0
  • ✋✋✋👋

0|0
    0|0
  • ulaş bana bişey diycem

0|0
    0|0
  • :D konuşalım mı? diycemde herkes diğerleri gibi abaza olduğumu düşünücek

0|0
    0|0
  • olsun abi sonuçta insansın ben sana arkadaş olurum üzülme sen

0|0
    0|0
  • Kendine gel bisryin yok canini sikma

0|0
    0|0
  • Mesaj at bana dostum

0|0
    0|0
  • olalim arkadas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesaj atabilirsin

1|0
    0|1
  • Eden olur. Benim kuzenim bipolar bana depresifken bazi seyler söyleyebiliyor ama ben birakmiyorum. Senin gibi bir arkadasim olsa onuda birakmam iyisinde kötüsünde olurum

0|0
    0|0
  • Benimde arkadaşım yok boşver en iyisi

0|0
    0|1
Yükleniyor...