Kapat

Adam karısını sekreteriyle aldatmis?

Komşumuz karısını sekreteriyle aldatmis. Kız hamileymis adam onunla evleneckmis. Bosaniyorar 2 çocukları var. Her adam yapar mı bunu erkeklerden sogudum açıkçası.

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Var o potansiyel hemen her erkekte. Sizin de katkılarınız oluyor tabii çoğu zaman.

3|2
    0|0
    • Erkek karşı koyamaz mi?

• Niye koysun ki.. Kastettiğim o değildi zaten. Yani adam ayrılıp bir başka kadınla evlenmeye kadar götürüyorsa işi, o artık aldatma değil başka bir şeydir.

En İyi Kız Görüşü

• Iki taraftada suc var adam esini çocuklarını düşünmemiş nefis falan değil bu kadın ise yüzük gördüğü an mesafesini koymalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Her kadin sekreterin yaptigini yaparmi mesela sen sekreter olsan yaparmisin?

0|0
    0|0
    • Hayır da erkek karşı koyamaz mi?

• Herkes herseye karsi koyabilir istemem ve istememekle alakali. Sen nasilki yapmazsan erkeginde senin gibi olanlari vardir

• Klimadan bile daha hızlı soğutan veletler var :)

0|0
    0|0
  • İnanma hepsi yalan

0|0
    0|0
  • Erkeklerde yapıyor kızlarda. Hiç kimseye güvenmiceksin.

0|0
    0|0
  • yav biz ne yapıyoruz anlamadımki şura efendi efendi çay içiyoruz bu kadın milletinide anlamadım gitti bir erkek bir şey yaptımı hepimiz birden yakasınız geliyor

0|0
    0|0
  • kadınlar en çok birbirlerinin kuyusunu kazıyor sonra sırf bir taraf suçlu oluyor. Yanlış olan çok şey var bir tane değil. Ayrıca erkek kadın kalmadı bu devride. adam gibi kadınlarda var orospudan bozma erkeklerde

0|0
    0|0
    • Karşı koyamaz mi erkek?

• zordur. şöyle söylim, benim çok yakın bir arkadaşım vardı. Adam kimseye ne yan baktı nede evlenmeden ilişkiye girdi. Hala bekar , peygamber gibi adam. ama şu varki bu adam benim gördüğüm türünün son örneklerinden. ben bile kendime güvenemem o konuda fakat böyle adamlar da var hala. ama zor dediğim gibi sayıları az mı az

• Yapanlar varmış işte

0|0
    0|0
  • Adamı savunduğumdan değil ama sekreterin ırıspılığına tek kelime eden yok.

0|0
    0|0
  • Bir erkek yAptı erkeklerden soğuyun güzel

0|0
    0|0
  • Yav bir erkek bunu yapıyor diye herkes böyle damgalanır mı? Sosyoloji dersinde anlatılmıştı bu durum ama ders dinlemeyince işte fosmspdjs

0|0
    0|0
  • vaybe

0|0
    1|0
  • kadın kendine demekki bakmamış adamın gözü dışarı düşmüş ha şuda var ben bu durumuda tasvip etmiyorum doğruda değil

0|0
    0|0
  • Herkes bir degil

0|0
    0|0
  • her sekreter yapar mı bunu acaba

0|0
    0|0
  • Yani benim gördügüm hepsi yaptı açıkçası :D

0|0
    0|0
  • böyle gav. tlarda var işte

0|0
    0|0
  • Çok erkek var öyle

0|0
    0|0
  • Yalnız biz bunlara adam demiyoruz.

0|0
    0|0
  • Her adam aynı mı ya.. adam gözü kimseyi görmez. Adam var iğne deliğinden geçmeye çalışır ;)

0|0
    0|0
  • Yapan çok da bu kadar abartan azdır yani, bilmem için rahatladı mı?

0|0
    0|0
  • herkesi bir kefeye koyma. o.. ç.. larıda bu dünyada imtihan işte...

0|0
    0|0
  • sekreter neden yapmış madem bizde kadınlardan soğuyalım

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olan yapmaz. Ama adamdan yanada dinlemek lazım neden yaptı acaba?

0|0
    0|0
  • Ayıp bişi

0|0
    0|0
  • Kızda az değilmiş ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah kimseye yaşatmasın kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Dicek birsey bulamadım. Yuva yıkanın yuvası olmaz. Çok gördüm örneklerini.

0|0
    0|0
  • Evet yapar

1|0
    0|0
  • "ADAM" yapmaz

0|0
    0|0
  • Topu ş... z

0|0
    0|0
  • Günümüz bazı kesim oyle.

0|0
    0|0
  • her adam yapar hepsi pislik.

0|0
    0|0
  • Daha yeni mi fark ettin

0|0
    0|0
  • iğrenç ama en azından yüzüstü bırakmamış hamile diye evleniyor iyi yönünden bakmak gerekirse

0|0
    0|0
Yükleniyor...