Ateistler bunuda açıklayın?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Beyler hanimlarin emrine girecek
    Kadinlarin sosyal baglari articak
    Ahmak ve alcak insanlar dunyanin en mutlu insanlari olcak
    Kitaplarin sayisi artcak

Sacma bir video
    Yapan kadin dusmani resmen

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunlar alamet ben demiyorum

• 3ay

Millet aya cikar marsi jupiteri gezer bizim insanimiz patateste Allah yazisini arar

• 3ay

😀😀 Onlari bende sacma buluyorum her seyi Allaha maletmeyi ama bu Kuranda yazanlarin bilimle celistigini gostermez:)

En İyi Erkek Görüşü

• asjkghkjashgjkas Buna sadece gülerim lan aksgkasjgjklas.

36 sını da teker teker açıklardım da. Bunlar şuna benziyo, aklın varsa anlarsın *gizli*. "Sizin eve misafir gelecek" dersem ve sizin eve misafir gelirse ben haklı çıkmış olurum. Ama geleceği tahmin etmiş olmam, mümkün bir şeyden bahsetmiş olurum :D

ANLAMADIN DİMİ CAHİL

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok be abi hepsimi çıkar 😀

• 3ay

İşte bundan bahsediyorum, sen varlığını iddia ediyosun ben yokluğunu. İkimizin de kanıtları yetersiz. Bu yüzden de tartışmak anlamsız.

• 3ay

Kuran ve bilim celismez 1400 yil once gezegen yorungelerinden ana rahminin karanlik 3 donemi insanin kan pihtisindan yaratilisi evrenin genislemesi ve buyuk patlamadan bahsedilir o zamanin bilimiyle bunlari bilmek imkansiz ama haklisin kararina saygi duyarim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• İbret aldım kardeş

0|0
    0|0
  • Onlar bulur bir kılıf

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen koca evrenin tesadufen olustugunu dusunurken bunlarin bilincli tuttuguna inanmalari beklenemez 😀

• ayy bu ne ayoll

0|1
    0|0
  • ben girmeyim engelleniyorum hemen

0|0
    0|0
  • ileri görüşlülük

0|0
    0|0
    • 3ay

Madem kopmayacak hangi insan kopmayacagini bildigi seyin alametlerini yazar? 😀 Kendini kandirir neden yapsin😀😀

• 3ay

reyiz bilim keşfettikten sonra daha iyi anlaşılmaz kuran çürükleri ortaya çıkar dünyadan daha büyük olan şeylerle şeytan taşlanır mı taşlamak ne demek bir sözlük manasına bak

• 3ay

Hayir bilimden sonra bircok ayetin anlami anlasilabiliyor. Kuran demiyor ki insan gokyuzunden tasi alip atiyor 😀 Ana fikir var hepsinde meteor tarzi seylerden bahsediyor. Bu arada ateizminin kurucularinda dusunmekten kafayi siyiranlar bile olabilir yani koca evrenin bir tanri tarafindan muazzam kumanda edisiyle degilde sans eseri oldugunu dusunmek mantiksiz diyelim bir tesaduf oldu ama burada bir tesadufler zinciri soz konusu istersen bilimden sonra ayetlerin ne anlatmak istediklerinin ciktigiyla ilgili bir yazi onerebilirim www.ilmedavet.com/.../bilimsel-mucizeler

• açıkladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...