Hiç para harcamayan biriyim ama hep babam çalışmıyon çalışmıyon kafamın etini yiyor ne yapmalıyım?

Sigaram alkolüm falan yok aylık giderim 200 lirayı geçmez bu parayıda annem veriyor çalışıyor babam bana hiç para vermez utanmasa para isteyecek biri hep çalış işe gir diye kafamın içine ediyor bu sene güzel bir üniversite de iyi bir bölüm kazanmama rağmen kazandığım yerle arkadaşlarına hava atıyor ama bana etmediğini bırakmıyor nefret ediyorum şu heriften

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bence ufak bir is bulsan iyi olur en azından babanın söylenmesinden kurtulursun ve aileler boyle senin başarıyla hava atıp sana neden düşük derler amaç seni teşvik edip daha fazlasını istemeleri

0|0
    0|0
    • 3ay

Part time iş düşünüyorum üniversite nin 2. dönemine doğru farklı bir şehirde okuyacağım için az şehri öğrenmek istiyorum ilk dönem

• 3ay

iyi fikir :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• çalıimak zorundasın erkeksin beklerler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam haklı çalış annene para ver ne istiyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Gelirleri iyi para ihtiyaçları yokki alcağı o parayı zıkkıma harcar boşuna niye para vereyim emekli olcaklar 3-4 sene içinde annemde babamda mecburi çalışmaları gerekiyor

• 3ay

Çalış babana ver demedim kendine kazan ki annenden alacağına ona ver dedim ha ihtiyacı yok diyorsun senin var kendi paranI kendin kazan

• 3ay

Annem babamdan baya fazla kazanıyor etkilemiyor onu bu para zaten

• hala nesilleri tükenmedi mi bunların

0|0
    0|0
  • Dayı yaş kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...