Neden bana sürekli maddi durumunu anlatıyor?

Arkadaşlar konuşduğum çocuk sürekli bana maddi gelirinin olmadığını söylüyor bende üzülüyorum ve çekiniyorum bana anlatinca benden hediye istiyor yanima gelcekmiş ama parası yokmuş ne demek istiyor ya da benden ona para vermemi'mi istiyor sizce?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kullanmak istiyor Dikat et böyle sorunsuz biriyle konuşman da pek doğru olmaz

3|0
    0|0
    • 3ay

teşekkür ederim çalışıyor fakat bana sürekki kendini acındırıyor ve ben kimseden istemiyorum da diyor.

• 3ay

Çalışıyor ama sorumluluk yok

• 3ay

Evet yok zaten yeni girmiş ise.

En İyi Kız Görüşü

• Kes konuşmayı bence yoksa durumu herkes gibi çalışsın gökten para yağmıyor sonuçta

1|0
    0|0
    • 3ay

çalışiyor ve beni bu tedirgin etti ve fazla ilerlemek istemeden burda sormak istedim.

• 3ay

Mümkünse şimdi kes tüm ilişiğini onla durumu kötüdür o anlaşılır bir şekilde de hediye istemesi gerçekten tuhaf

• 3ay

kesmeyi düsundüm emin olmak istedim ve benim düsundüğüm gibi burda herkes düşünuyorsa doğru karar almişm demektir

Erkekler Ne Diyor 14

• Hava atıyor işte

1|0
    0|0
  • Salakmıdır nedir ya

1|0
    0|0
  • Senden hediye mi istiyor? Kusura bakma ama anormal bir sevgili bulmuşsun. Erkek sorunluluk duymalı ve böyle salaklıklar yapmamalı.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende öyle düsünüyorum erkek guruludur ve şunu diye bilir evet fazla maddi gelirim yok der daha fazla demez ama o hiçdurmadan dile getiriyor.

• 3ay

Anladim da emin olmak için sordum burda düsuncemde yanılmadim.

• Para istemiyor senden. Yani diyor ki ben zengin değilim. Kızlar paralı erkek sever. Şimdiden söyleyeyim sonra bana yalancı deme

1|0
    1|0
    • 3ay

arkadaşım öyle ben birşey istemiyorum zaten ondan açıkca söylüyor bunu evet.
      senin yanına gelcem param yok para işi ne olcak diyor çalışiyorda.

• Vay be

1|0
    0|0
  • Yav bırak seni sömürmeye çalışıyodur ib*nenin teki. Kanma bacım.

2|0
    0|0
  • Bırak gitsin kapçığı 😂

1|0
    0|0
  • erkek mi kız mı?

1|0
    0|0
  • İpin ucunu kaçırma

1|0
    0|0
  • 3 kağıtçı bedavacının biri imiş gönder👍

1|0
    0|0
  • Bence istemez. İsterse para zaten karekterli değilmiş ayrıl gitsin insan sevdiği için yürür.

1|0
    0|0
  • Evet onu istiyor ama hiiiiic uğraşma yol ver gitsin böyle adam olur mu be

1|0
    0|0
  • Parani yemek istiyor olabilir😂😂 normal bir erkek param yok demez bir yerden illaki bukur

1|0
    0|0
  • parası yoksa evinde otursun böyle karektersiz erkek mi olum a.. mk ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Böyle birşey bekleyebilir. sırf seni görmek için. ama senden hediye istemesi biraz garip

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet bende bundan şüphe duydum direk aklıma beni yemeye mi çalışiyor dedim ama önyargi yapma bir bekle dedim kendime ilk ama sürekli olunca rahatsız oldum.

• 3ay

Bence bosvermelisin. erkek adam dediğin isim yok param yok demez. yani çalışması gerek anladinmi. en azından senin yanina gelmek için bile orda burda çalışmalı. ne biliyim kötü yaklaşmak istemem ama. hani çalışana az da olsa iş var. Bence demek istemem ama bu cocuk seni kullaniyo olmasin

• 3ay

Evet guruludur fazla maddu gelirim yok diye bilir ama surekli dile getirmez.
      ilerleyen günlerde devam ederse konuşma biter dacak. sevgili değildik tanima evresi diyelim.

• Bırak onu ya erkek adam çalışir kazanir

1|0
    0|0
    • 3ay

çalışiyor ama sürekli bunlarsan konuşuyor ben ondan birşey istemiyorum bile konu bile açmıyorum o hep açıyor.

• 3ay

Fayda gelmez odan fazla yakilasma

• İnsan bunu söylerken çekinir kendini bir ayarlar ondan sonra yanına grlicrm der bence çok devam etmeden bitirsen daha iyi hediye de istenmez hediye içten gelen bir şeydir amacı neyse artık

1|0
    0|0
  • Para istiyor

1|0
    0|0
  • Bence peşini bırakmalısın bendede oldu ama yalan atmış

1|0
    0|0
    • 3ay

Neler anlattı ozel değilse yazarmısın.

• 3ay

Teşekkur ederim görüşsün için emin oldum şimdi 😊

• 3ay

Rica ederim ne demek :)

• Yüzsüzmüş

0|0
    0|0
  • Gunahını almayalım ama hedoye ıstemesı bıraz garıp geldı

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende ondan öryargılı yaklaşmak istemdim ama surekli diyor maddi durumunu.

• 3ay

Biraz şaibelı geldı bana bıletını almayı teklıf et kabul ederse yol ver gitsin konusmasından anlasılır zaten

• 3ay

tamam

Yükleniyor...