Kızların açık saçık giyinme amacı göstermek değil mi?

Neden hava sıcak yok kendim için giyiniyorum tavırlarına giriyorlar?
Giymene bişey diyen yok giy ama amacının göstermek olduğunu da kabul et.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 yil öncesine kadar türbanlı değildim ve çok açık saçık giyindim asla açık olanları kınama ya da yargılama hakkım yok ama açıkken bayanlar iste miniler dekolteler falan daha hoş göründüklerini düşündükleri icin öyle giyiniyor bazi kısmı icin konuşuyorum bazısı ise oyle rahat ediyor kapandıktan sinra anladım ki biyerlerimizde görünmeden gayet kibar ve hoş olabiliyoruz

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet öyle de.. Kabul etseler ne olacak etmeseler ne olacak :D
    Sen doğrusunu biliyorsun işte neticede.

4|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hepsinin degil bazilarinin evet

0|0
    0|0
  • Amaç genelde göstermek olmuyor güzel olmaya çalışmak göstermek isteyen zaten ben göstermeye çalışmıyorum demez

0|0
    0|0
  • Hayır değil ama senin cücük beynin kendini buna ikna etmiş.

0|0
    0|0
  • Durumu izah etmek sen ve senin gibiler için ultra komplike kalır. En iyisi ölü taklidi yapalım ve bakire hurilerin olduğu cennetinize gidin siz de..

0|0
    0|0
  • Siz erkekler acik giyinen kadinlarla ilgilenmezseniz onlarda acik giyinmez. Kadinin dogasinda ve erkegin dogasinda karsi cinsin ilgisini cekme gudusu yatar. Erkekler bunu yakisikliliklariyla, arabalariyla, isleriyle vs yaparken kadinlar da bedenleriyle yapabilirler gorunurde. Acik giyen kisi farkinda olmasa da bunun altinda yatan ana sebep budur. Kadina sorsan guzel olmak hosuna gidiyordur bu dogru ama altinda yatan sebep benim soyledigim. Oyuzden sen sen ol acik giyinene bakma.

0|0
    0|0
  • 2016 ve geri kafa

0|0
    0|0
  • Yil 2016 sen hala bu kafayimi yaşıyorsunuz evet amacımız göstermek diyince mutlu mu olacaksınız anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • görmediğiniz şey mi ki amacimiz göstermek olsun.

saçma.

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmez !

0|0
    0|0
  • Bir yerimizi göstermek değil güzel olanı öne çıkarıp güzel hissetmek. bir yerimizi göstermek istesek çıplak da gezeriz merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • amacım göstermek degil

0|0
    0|0
  • bazıları evet bilerek giyiyorlar erkeklerin bakmasından bile zevk alanlar var sonra tecavüz oluncada suçlu tecavüz eden oluyor sizde giymeyin zevk almayın onlarda etmesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle tabi sonra namustan bahsederler

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Ya sanane milletin nasıl giyindiğinden ameke napsınlar çarşafa mı girsinler

0|0
    0|0
  • Isteyen istedigini giyer.
    Bir cogunun evet amaci da bu.

0|0
    0|0
  • vala sebebi bilmemde yanlıs

0|0
    0|0
  • Değil. Aksine, açık giyinen biri bile göstermeye değil kapatmaya çalışmış oluyor. Malum kadınlar annesinin karnından siyah çarşafla çıkmadı.

0|0
    0|0
  • Ne yaparsalar yapsın, bunu zaten kabul eden olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...