Okulu yasakladılar nereye başvurmam lazım?

20 yaşındayım kendi isteğimle 2 yıl üni sınavlarına girmedim bu sene işlerimi halledip sınava hazırlandım hem çalıştım hem okudum kursumun parasını ödedim gün geldi sınavlara girdim her şehirdeki üniye gidip oranın sınavına girmek gerekiyor çünkü.3 tane şehir denedim olmadı her arkadaşım yerleşti ama her biri 5 şehir denedi. ailemin izin vermeyeceğini bildiğimden bir şehre habersz gidip geldim haberi oldu abi olacak adam ortalığı yıktı annnem odada sakladı beni. bundan sonra hiçbi şehrin sınavına girmeyecekmişim ve artık o bölümüde okumayacakmışım arkadaşlarımdıda yasakladı onun gözünde üniversiteli kızlar namuzsuz bende öyle olacakmışım. devletin hangi kurumuna başvurup şikayet etmem lazım nereye sığınmam lazım. bana evde otur dedi eğer mücadele etmezsem biriyle evlendirirler hayatım söner. ben okumak istiyorum sadece. hangi kurumu aramam lazım nereye başvurmam lazım :( durum ciddi artık bu yola başvurmam şart oldu

Güncellemeler:
3ay lütfen yardım
3ay bilenler

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşında olmuşsun 18 yaşını geçmişsin abin kim ne yapabilir sana? Sen gerek yasal olarak gerek kişilik olarak kendi kararlarını alabilecek bir bireysin. Aileni anne babanı dinle ama abinin geleceğini karartmasına izin verme.

0|0
    0|0
    • 3ay

işte çok çabaladım olmuyor eve zincirler yine de beni engeller son çare polis ama beni korur mu destek çıkar mı devletin bir kurumuna verir mi

• 3ay

devlete de başvuramam yani bir kurumuna filan

• 3ay

Bilmiyorum onu bir araştır.

En İyi Kız Görüşü

• yaşından dolayı başvuraman herhalde sen kaç sonra bulursalar seni polisi ararsın

0|0
    0|0
    • 3ay

reşitim diye ilgilenmezler mi

• 3ay

biraz öyle gibi canım ülkemizde ne düzgünki yurt dışında olsan kimse sana karışamaz bizim burda okumak istersin zorla evlendirirler

Erkekler Ne Diyor 6

• MEB işini görür

0|0
    0|0
  • hiç bıyere

0|0
    0|0
  • Polisi arıcaksın

0|0
    0|0
  • Ailenden kimse sana destek vermiyor mu

0|0
    0|0
  • Sosyal hizmetlere şikayet edin.

0|0
    0|0
  • Şikayet et ailenden ol. Burada yazarsin yine ailem benimle konuşmuyor diye. Git sen başka sehre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık reşitsin birilerine bağımlı yaşamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • 3ay

son çare polis ama beni korur mu destek çıkar mı devletin bir kurumuna verir mi

Yükleniyor...