Kendimden yaşça buyuk biriyle?

bn 18 yasimdayim instegramdan ygs le ilgili gruplari takip ediyordum wp grubu acilicani duydum ve yazili numaraya mesaj attim
kendisi akademisyen fizik konusunda taninmis biri akademik basarilari vs var bize gruptan ders vs anlatiyordu
ilk konustumuz siralar bana hedefimi amacimi sordu anlattim herseyi bnim ailem ayri üstu kapali sekilde sorunlarimida anlattim , ve bnden etkilendigini kumasimin kaliteli oldunu bni kendisi egitmek istedini belirtti bunun disinda hayatini bna adayacagini her konuda yonlendirmek istedini belirtti cinsellikte bile belli olcude senin istedigin düzeyde bn yonlendirmek istiyorum dedi (adam yuzumu dahi görmedi) yeri gelir baba yeri gelir sevgili eş ne olursa seni dusuncelerini tum ciplakliyla yonlendirmek istiyorum dedi...
bu adam 30 yasinda , sizce amaci ne etkilendi noktayi sordum beynin , zekan dedi

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ana avrat küfür edicem ama neyse onun yüzünden anasinin suçu ne guzel kardeşim seni etkileme yolunda 30 yasindaki pezvnk herif seni kullanir defolur gider assagalik adam cinsellik konusunda egitirim diyor kac kişi kardesini sevgilisini eğittiki acaba tovbe ya sakın guvenme uzak dur asrın hatasını yaparsn seni kullanir atar

1|0
    0|0
    • 3ay

ya adam yuzumu dahi bilmiyor bana sorunlarini anlat dedi bn de cinsel konuda tutamiyorum kndimi dedim bana sunu dedi yasin geregi duygularinla hata yapabilirsin , bn seni bu konuda yonlendiricem dedi

• 3ay

Elin adamına cinsellikten bahsetmek de nedir

• 3ay

@kompakt benim diyeceğimi dedin duygularima tercüman oldun simdi arkadaş hakli sen ben yanlış bilmediğim adama cinsellikten bahsedicem engel olamiyorum ne ya neyin kafasi bu ben mi acaba cok aptalim yeni nesil mi cok akıllı gidip anasina babasina diyemz çünkü sonunu bilir ama elalemin adamıyla konusmanin yapmanin yanlış olduğunu bilmez burda birde kendini savunur hayranim böyle uçuk nesillere

En İyi Kız Görüşü

• Evet beyninin olmayışından etkilenmiş ada kaç kişiye yazdı bunları kim bilir bu kadar saf olmak zorundamisiniz!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni görmeden ve sadece aile durumundan biraz haberdar olan bir kişinin bu kadar büyülü sözcükler kullanması sence de tuhaf değil mi? Bence seni ya önceden stalklamıştır ya sahtekardır ya hastadır ya sapıktır ya sadece senin üzerinden kendini test ediyor ya mafya ya da başka bişey. Bu kadar olasılık varken neden güvenesin? Dediğim gibi büyülü sözcükler onlar, sadece üniversite insanları adam edip zengin olmasını sağlar yargısı geçerli değil. Aşkın yaşı olur. Seni kullanmaya çalışıyor gibi yerinde olssam olumsuz yaklaşırdım. Beyin, zeka öyle iki muhabetle ya da instagramdaki fotoğraflarla anlaşılmaz. Bir düşünüp boşver derim ben.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsunuz büyük erkeklerin altına yatmayı

0|0
    0|0
  • Saftirikliğini kullanıp seni düzecek açıkçası. O yüzden uzak dur.

0|1
    0|0
  • Uzak dur ya, bildiğin seni düşürmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • iyimi hoca sna yürümüş hayırlı olsun bunun sonu sana eyvallah der yatakta biter habrin olsun :)

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • o seni kullanmasın sen onu kullan

0|0
    0|0
    • 3ay

adam yuzumu bile gormedi sadece fikirlerimle etkilendini belirtti cinsel konudada ben kndimi tutamiyorum yanlisa yonelmekten korkuyorum dedim ben ilgilenirim bu konuda dedi istedigin olcude dedi bn demesem adam demiyordu yani

• Eleman grinin 50 tonuna bağlamış. Hoşuna gidiyorsa ne ala, gitmiyorsa üzme tatlı bünyeni.

0|0
    0|0
  • amaç Çak geç

0|0
    0|0
  • Salla gitsin ya abazayı

0|0
    0|0
  • Kaç kızım kaç

0|0
    0|0
  • lolita sevdiği kesin kim olsa bu imkanları sunar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kızım salak mısın ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorman hata

• 3ay

Böylelerini de çocuklarımıza emanet edeceğiz.. Cidden yazık

• 3ay

Çok sinirleniyorum boyle durumlara ama kız da sağlam biri değil ki gitmiş adama cinsellikten bahsetmiş adam da cevap olarak öyle der tabi. Bir şey olsa bu kıza kim verecek hesabını bilmem. Böyle öğretmenleri rezil edeceksin aslında.

• Iyi bok yiyon

0|0
    0|0
  • Adam sapik ve sen bunun farkinda degilsin olay bu

0|0
    0|0
  • Yaş farkı çokmuş, amacı farklı olabilir dikkat et

0|0
    0|0
  • Niyeti belli değil mi?

0|0
    0|0
  • Adam sapik sen hala amaci ne diyon hey allahim

0|0
    0|0
  • Sapık uzak dur

0|0
    0|0
  • Hahahahajjajsuaja seni şey etmek istiyor kanka kanma

0|0
    0|0
  • seni överek etkilemeye calısıyor kesinlikle uzak dur engelle pisman olursun

0|0
    0|0
    • 3ay

adam yüzümü görmedi bile , ve cevresi bir suru kiz var adam sapyoseksuel gibi

• 3ay

yüzünü görsün görmesin 18 yasındasın merakın var her seye etkilemeye calısıyor seni
      30 yasında sonucta her bk beklenir uzak dur diyorum

• Bence seni kullanmak istiyo

0|0
    0|0
  • Sakın kanma engelle

0|0
    0|0
Yükleniyor...