Sevgiliniz bir ayakkabı beğense ve sizden istese yalnız ayakkabının değeri 1.450 lira. O ayakkabıyı alır mıydınız?

Sevgiliniz alışveriş sırasında veya başka bir esnada bir ayakkabı görüyo ve çok beğeniyo. sizden kendisine almanızı istiyo ama ayakkabının değeri 1.450 TL. Alırsanız ay sonuna kadar çok sıkışcaksınız ama almazsanız sevgiliniz çok üzülecek. O ayakkabıyı alır mısınız?

• Bir çift daha alırım yedek olsun
    16% (13)29% (21)22% (34)Oy Ver
  • Bir çiftin yarısını alırım, vitrine koyup izlesin arada tek ayağına giyip baksın
    16% (13)1% (1)9% (14)Oy Ver
  • Ayakkabıcıda ayağına giydirir fotoğrafını çekerim ona baka baka tatmin olsun
    68% (56)70% (51)69% (107)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|3
29|70

En İyi Erkek Görüşü

• Almam tabi, kendim ayakkabıya 150 lriadan fazla vermeyen insanım. 1400 liraya 700 tane pizza alırım, 1 sene yerim

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O para ile bir aile geçiniyor neredeyse bir ayakkabı için o kadar parayı ne ailemden isterim ne de sevdiğim kişiden

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 69

• 1450 liralik ayakkabiyi almami beklicek sevgiliyle isim olmaz konu fedakarliktan cikip gorgusuzluge girmis demektir

10|4
    0|1
  • Maddi durumuma bağlı 😅 Reza Zarrab'tım da almadım mı, bak Ebrucuma 500.000 liralık alışveriş yapmış tek seferde 😂 Emine hanımın da louis vitton'dan 10.000 liralık çantası mı ne vardı bir ara haberlerde konuşuluyordu. Ama benim sevgilim benden hiç utanıp sıkılmadan 1.400 küsür liralık ayakkabı istiyorsa onunla işler yürümez, ayrılırım. Yani cidden ciddi ciddi istiyorsa şakasız, ayrılırım. Deli miyim ben? Merkez bankası mıyım?

8|2
    0|0
  • Anlamsız olmasına rağmen insan bazen böyle bir şeyi çok isteyebiliyor.
    Alırım o yüzden. Hoş istese kendisi de alır :D

6|2
    0|1
  • Birincisi 1450 liralık ayakkabıyı benden almamı isticek bir sevgiliyle işim olmaz.
    İkincisi 1450 liralık bir ayakkabıyı almayı isticek birinin benimle işi olamaz.
    Üçüncüsü bundan sebep çok üzülecek biriyle işim olamaz.
    Dördüncüsü ayakkabıyı alırsam ne kadar sıkışıcağımı akıl edemicek mentalitede biriyle işim olmaz
    Beşincisi hadi akıl etti ona rağmen bunu isticek biriyle işim olmaz.
    Sanırım bu soruyla pek bir alakam yok :)

3|3
    0|1
  • Boyle lüzumsuz seyleri almak isteyen biriyle isim olmazdi. Sonucta o parayla gecinen aileler var. İsraftan baska bir sey degil.

3|1
    0|0
  • Sevgilim istese almamda eşim olsa alırım.

1|0
    0|0
  • son seçenek dışında yapacak bişi yok parayı sokaktan süpürmüyoruz

1|0
    0|0
  • Dürüst olalım almam..

Ay sonuna kadar ne yiyip içecez? Bunları hesap etmeli.. Şayet bunları bildiği halde hala üzülüyorsa hayatımdan çıkış bileti vereyim ona...

1|0
    0|0
  • Aysonuna kadar sıkışacaksak sevgilim o kadar düşüncesiz mi? Görgüsüzlük resmen..

2|0
    0|0
  • Ben onun limitsiz kredi kartı değilim istediği her şeyi alayım. Ayrıca bir ayakkabıya o kadar para vermek de... Neyse sakinim...

1|1
    0|1
  • Ben bir evi satıp geliyim derim

1|0
    0|0
  • 1450 TL Sayısal lot sonucu gibi ayakkabi fiyatı bilader buda

1|0
    0|0
  • yüzünü ellerimin arasına alırım ve ona sessizce derim ki.. "Senin ayağına sıçarım!"

3|2
    0|0
  • o ayakkabı da uçma özelliği falan mı var valla benimkinin harcaması aylık 1200 diyek ortalama demekki böylesi ayakkabı düşkünü değil 😛

1|0
    0|0
  • Böyle bir kadınla sevgili olmam. muhtemelen böyle lüks şeyleri kullanan kadında beni beğenmez. yani olay yok hükmünde benim açımdan

1|0
    0|0
  • özellıkle ayakkabıysa kesınlıkle alırım

1|0
    0|0
  • 3 çift alırım

0|0
    0|1
  • Almam. Bok giysin. 1500e ayakkabi mi olur lan. Asgari ucretten fazla. Millet o parayla 1 ay geciniyor.

1|0
    0|0
  • alırım..
    yeter ki o mutlu olsun..

2|0
    0|1
  • 1450 liraya ayakkabımı olur. Gökten inse o para illa benden çıkması gerekse yinede almam. Fakire fukaraya dağıtırım daha iyi.

0|0
    0|0
  • Yok canım, Heç olur mu :D

1|2
    0|1
  • Eşime bile almam o ayakkabıyı. O fiyata ayakkabı almamı isteyen kişi kim olursa olsun çıkarırım hayatımdan anında.

0|0
    0|0
  • Sevgili olaylarına arkadaşım kadar değer vermiyorum

0|0
    0|0
  • cık almam sonra her gordgnu istesn

1|0
    0|0
  • Asla almam.

0|1
    0|1
  • ayakkabıya o kadar para verecek bir mal eşim olamaz 😕

0|1
    0|1
  • Almam, boyle bir sey icin uzulen biri zaten benim sevgilim olamaz.

0|0
    0|0
  • Para sorun değil varsa feda olsunda.. böyle tek parça değmez bişey almam..

0|0
    0|0
  • Yatağa atma ihtimalim varsa alırım:)

1|0
    0|0
  • hemen alirim hicbirsey ondan önemli olamaz zaten alamicak durumda olsam benden istemez 😉

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 28

• Almam da aldırmam da 😄

3|1
    0|0
  • sevgilimin benden öyle pahalı hediyeler isteyen biri olmasını istemezdim.

ama eşim olsaydı yani evli olsaydık kocama alırdım. no problem.

insan sevgilisinden bunu istemeye almaya utanmalı. Allah böyle utanma duygusundan yoksunlardan korusun amin.

1|1
    0|0
  • Ay tabiki alacak.

2|0
    1|1
  • Ona almam ve kendime de aldırmam tabiki 😂😂

2|1
    0|0
  • 1450 tl? O nasıl bir ayakkabıysa artık.. Ben o kadarlık mücevherat istemedim hiç bir zaman da o kadarlık ayakkabı beğenenle sevgili olucam? Valla biraz mantıklı düşünmeye davet ederim. Ben kendime 100 tl. lik ayakkabı almaya utanıyorum başkasına ne alıcam 1450 tl. lik ayakkabı gitsin kendi alsın çok parası varsa :D

0|0
    0|0
  • Geçen bir kez basit bir yemek ısmarladım fjfk çıldırdı
    1450 liralık ayakkabı alsam heralde ölür kalp sektesinden aşkımı çok seviyorum ona bunu yaşatamam

1|1
    0|0
  • İstemem o isteyince de almam. Ama bakar da içi kalır alamazsa hediye olarak almaya çalışırım ama bu tarz şeylerin insanın içinden gelmesi gerekir istemeyle olmaz

1|0
    0|0
  • maasim 1300 zaten ;) kusura bakmasinnn

3|1
    0|0
  • Ne ona alırım ne de bana almasını isterim. O parayla gider tatil yaparız be :D

1|0
    0|0
  • Ayakkabiya 1.450 TL para mi verilir ya😂

2|1
    0|0
  • Cakmasinin da olabileceğini söyleyip çarşamba pazarına yönlendiririm çünkü marka takıntısı olan insanlar var maddi durumu olmayıp içleri gidiyor o yüzden yadirgamaya gerek yok istedi diye

1|0
    0|0
  • Alan erkek net gerizekalidir.

1|1
    0|0
  • Öyle sevgili mi olur ışık hızında soğurum ondan

2|2
    0|0
  • almam da aldırmam da... ne gerek var ya

1|1
    0|0
  • Görgüsüz..

0|1
    0|0
  • Son şık hahahaha

0|0
    0|0
  • Almam almasinada izin vermem... akil isi degill...

1|1
    0|0
  • Ayrılırım

1|0
    0|0
  • Bu para benim aylık kazancim,, alamam,, aldirmam daa,,
    Ayağımı yorganima göre uzatirim

1|0
    0|0
  • Param varsa hediye alirim

0|0
    0|0