Acaba Eşime Doğruyu Söylesem mi?

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Geçen ay yaşadığım bir anıyı sizlerle paylaşmak isterim. Geçen yıl çok severek evlendiğim eşimle Assos'ta tatile gittik. Her şey mükemmel geçti; fakat dönüşte lastiğimize çivi battı ve patladı. Çok ıssız bir yerde kalmıştık ve eşim çok panikledi. Ben paniklemedim çünkü ailemin tek kızıydım ve babam sağolsun araba kullanmak ve onunla ilgili pek çok şeyi öğretmişti. Lastik değiştirmekte buna dahil. Bagajda da Carpex diye bir markanın lastik tamir kiti vardı. Markayı söylüyorum, çünkü özgüvenimin asıl sebebi ürünün kadınlarında kolay kullanımına uygun üretilmesi. Tabi eşim bunu bilmiyor ben iki dakikada lastiği tamir edince şoka girdi. Sende yapabilirsin çünkü ürün o amaçla üretilmiş diyemedim, sadece tadını çıkardı. Hala bana farklı bakıyor arada nasıl yaptın diye soruyor ve ben hala gerçeği söylemiyorum:)

Mutlu kalın!

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Olayın basit olup olmaması önemli değildir birinci öncelik deneyim ikinci öncelik istek olmalıdır, elinden bu ter şeylerin geliyor olmasıdır ben bayanları geçtim ne erkekler biliyorum bir çok basit şeyi beceremeyen ya da yapmak istemeyen Bence bir bayan olarak kolayda olsa müdahale etmen soğuk kanlı kalman bir başarıdır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hikayen çok iyimiş yalnız, bence gerçeği söyleme. Sonuçta zaten sen değiştirmişsin lastiği, ürünün kolay olması da azcık masum bir sır olsun. Bende erkek arkadaşıma alıyım bu üründen onunda sürekli yolda olduğu için lastik problemi oluyor. Nerde satılıyo acaba bilgi verir misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ıssız bir yer diyince aha dedim mevzu var.. lastik değiştirmiş meğer :)
    önce biraz hava at sonra söyle

0|0
    0|0
  • sanırım bu ara ergen dizisinden kaynaklanan kadınların araba tamirciliği var. şu salak dizi de de aynısı olmuştu.
    artık kadınlar her olaya müdahil olurlar
    kızım bir kere o bijonları nasıl açtın derler adama
    erkekler bile zor zoruna açarken siz tık diye açılıyor sanıyorsunuz
    bir de marka reklamı yapmışsın haberin olsun

0|0
    0|0
  • Söylemedin ha yuh be

0|0
    0|0
  • soylee

1|0
    0|0
  • Vay beee kadina bak.. kiz benimde musluk damliyor;)

0|0
    0|0
  • derdine yanayım

0|0
    0|0
  • söyle me karizman çizilmesin

0|0
    0|0
  • bırak seni melek sansın 😂

0|0
    0|0
  • Seninkisi riv riv

0|0
    0|0
  • süpersin ya bu yazıyı farklı başlıkla çekip okuttun ya

0|0
    0|0
  • Bu reklam yapıyor. Bunları kontorl eden yok mu.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Carpex satış temsilcisi herhalde hanım abla 😂😂🙈

0|0
    0|0
  • Evet itiraf duvarina hosgekdiniz

0|0
    0|0
  • Boşver söyleme övünüp dursun senle :)))

0|0
    0|0
  • Ahahah aynı seviyor sevmiyor dizisinin bu haftaki bölümündeki sahneyi yaşamışsınız.

0|0
    0|0
  • Ay allahım😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...