Baba gibi baba değil mi?

herkes böyle düşünse sorun kalmaz diye düşünüyorum yorumlarınız nelerbaba gibi baba değil mi??

3|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Buraya gelipte helaaal olsun bravo böyle olması gerekir diyen hemcinslerimin çoğunun özelden pembelilere yavşayıp ilişki teklif edip müstehcen fotoğraflarını attığını bilmek bu soruyu benim için geçersiz kılıyor.

Bu ülkede bazı şeyler değişmez.

Bazı onun bunun çocukları kendi anası bacısı kızı eşi olduğunu düşünüp öyle hareket etmedikten sonra ne yaparsanız yapın.

Şimdi o twiti gören #KS abazanları kızlara yavşamayı kesecek mi?
    Pipilerinin fotoğraflarını atmayı bırakacak mı?

Hiç sanmıyorum.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir baba olarak kendince haklı. Ama kız dediğinde kendine sahip çıkmasını bilecek. Herşey insanın kafasında biter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Olur mu çoğu deyyus kaç çocuğun var dediğinde kızları söylemeden çocuk sayısı söyler utanarak.. Sanki onları dünyaya getiren anaları zamanında kız değildi.. Öyle şerefsiz bir dünyada yaşıyoruz ki din ucubeleri yüzünden kadınlar eziliyor ve horlanıyor.. Bak Arabistanda ki son din şürasında Arap köpekleri kadın insan değil sadece erkeğe hizmet için yaratılmış bir hayvandır denmiş.. Böyle bir erkeğin ben elini öperim helal olsun.. Kızından utanan baba en aşağılık erkektir benim gözümde.

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden dini öne sürüyorsunuz dinden öncede cahiliye dönemi vardı

• 3ay

Arap denilen köpek ne yapsan modernize olmaz zaten.. Ben sadece o deyyusların 21 nci YY da bile hala angut olduklarını söylüyorum.

• 3ay

İslamı doğru kullanmıyor çoğu

• Erkek olsa yapıştırır ona göre eğitirim ne yanloş ne doğru anlasın dayak akılda bırakır :)

1|0
    0|0
  • E zaten her baba öyle bu babanın farkı ne onu anlamadım

1|0
    0|0
  • insanlar kızlarını baskı altında tutmak yerine.. oğullarına terbiye verse.. hiç böyle bir serzenişle karşılaşmazdık bence de.

2|0
    0|0
  • Zaten aynen öyle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünce. Cinsiyetçi yaklaşmış

0|1
    2|0
  • evet aileler artık böyle yetiştirmeli

1|0
    0|0
  • helal olsun..

1|0
    0|0
  • sanki kizlar cok sey.

0|1
    1|0
  • İyi demiş

1|0
    0|0
  • sanki sadece erkekler istiyor seksi saçma bir yazı olmuş.

0|0
    1|0
  • kızı evlendikten sonra oğullarımızın çükünün keyfi için yetiştirmiş olacak?

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• sacma bir yorum olmus yani gereksiz bence..

0|0
    1|0
  • Kızlar istemedigi sürece kimse kimseye zorla sahip olamaz zaten. (tecavüz hariç.) Bu durumda ortaya sadece erkekleri katmak yanlış.

0|1
    0|0
  • Vay be

1|0
    0|0
  • Cok edepsizce ve iğrenç bir yazi olmus bence

0|0
    1|0
  • İcraate bakarım

1|0
    0|0
  • Bravo👏🏻