Tek çocuk sizce nasıl bir şey görüşlerinizi nedir?

Tek çocuğum ve bazen acayip derecede sıkıldığım anlar var.

Güncellemeler:
unutmayın her tek çocuk, en az bir kere ; evin arka odasında sessizce oyun oynarken unutulmuştur.

0|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi bak sana anlatıyımmı abi ya böyle bişey olamaz :D :D :D ben tek çocuğum. arkadaşlarıma gidiyorum ara sıra onlar 3 kardeşler birbirlerini yiyolar bilgisayar için daha neler neler :D ama ben tek çocuğum evde bilgisayarı tek ben kullanıyorum ps4 ü tek ben kullanıyorum ailem herşeyi tek bana alıyor babam tek bana para veriyor annem tek beni şımartıyor daha sayıyımmı :DDD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsanin bir kardeşi olmasi bambaşka birşey çünki güveneceğin ayni candan kandan gelen insan o nedenle ailelerin imkanlari dahilinde ise tek çocuk yerine 2 çocuk yapmalari daha iyidir bir birine destek olacak kardeşden daha iyi ne olabilir ki sizin durumunuzda ise kendinize sağlam arkadaş ve dostlar edinmenizi tavsiye edebilirim en azindan arkadaşlariniz ve dostlariniz ile zaman geçirebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Bende tek çocuğum ama mahalleden arkadaşlarımızla büyüdük hem aynı okuldaydık hala görüşüyorum 13-14 yıl oldu 5 kişiyiz
    kardeş duygusunu bilmediğim için hiç yokluğunu hissetmedim işin açığı arkadaşlarım benim en yakınım oldu

1|0
    0|0
  • Çok isterdim

1|0
    0|0
  • Bence en iyisi

1|0
    0|0
  • Az önce profiline baktım Galiba yalnızlık seni sarsmış... ve bundan acayip rahatsizsin... gerçekten kötü bir niyetim yok ... derdini anlatmak istersen.. ne bileyim kendini çok yalnız hissedersen ben burdayım arada bana yazabilirsin... ama sadece arkadaşça

1|0
    0|0
  • Tek iyidir herşey ikiye katlanıcak masrafı daha çok herşeyin. Gelecek planlamasından sonra düşünülmesi çok daha iyi olur

1|0
    0|0
  • 1 kardeşş lazım onaaa

1|0
    0|0
  • Bende tek cocugumm küçükken sıkıntıliydi ama simdi rahat

1|0
    0|0
  • keyfini çıkar ve değerini bil

1|0
    0|0
  • Iyidir tek

1|0
    0|0
  • kötü bişey ya

1|0
    0|0
  • hiç kardeşim olsa demedin mi?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• hayat boyunca sıkılacağın bir durum bu zaten ben kardeş sevgisini biliyorum fakat Rabbim erken ayrılık verdi abimi kaybettim bir yanının eksik olması gibi tek olmak hep bir şeylerin yarım kalması gibi başın sıkıştığında tek mücadele etmek anlıyacağın berbat bişey tek olmak.

1|0
    0|0
  • Bende ve iyi yanlari daha çok var

2|3
    0|0
  • Ben de tek çocuğum arkadaşlarım var kardeşim yerine koyduğum. Şimdilerde beraberiz hepsiyle ama yarın öbür gün kader bizi nerelere sürükler kimse bilemez. Kırk yılın başı arar hal hatır sorarız ilerde belki belki hiç ayrılmayız. Ama kardeş öyle değil bir elin parmakları misali kopamazlar isteselerde. Vallahi kopmamaları da lazım yarın öbür gün anne babaları öldüklerinde birbirlerine destek çıkmaları aile bilincini korumaları lazım. Kardeşi olanlar kıymetini bilsin tek çocuk isteyen mantıklı düşünsün yapabildiğiniz kadar yapın anam. Sonra benim gibi olmasın çocuklarınız

0|0
    0|0
  • Hiçbir çocuk kardeşsiz bir hayatı hak etmiyor.
    Düşünsene ailesi öldüğünde sahip çıkıcak hiçkimsesi yok. Ona destek olucak. Kardeşsiz olmaz

1|1
    0|0
  • iki olsa bari.. tek iyi degil :D

1|0
    0|0
  • Ben de tek çocuğum ve bundan inanılmaz mutsuzum. Ama napalım

1|1
    0|0
    • Tek cocuk iyi değil zaten... psikolojikmen insan kendini yalnız hissediyor... biz 6 kardeşiz :)

• @sen72 aynı zamanda iş güvenliği de okuyorum. 2 yıllık diye açıktan tercih ettim

• Yanlis yapmişsin eger hemşirelik gelmişse gitmemişsen kötü Olmuş hayirlisi ne diyelim :).

• En guzeli bu bence

1|1
    0|0
  • Oyun oynayacağı dertleşeceği biri olmaz kardeş bağını bilmez

1|0
    0|0
  • kötü ya kardeş olması çok güzel bir şey.

1|1
    0|0
  • Tek çocuğum bende

1|0
    0|0
  • Kötü bişey

1|0
    0|0
  • Kalabalık iyidir

0|0
    0|0
  • Allah'ın insana verdiği daimi ödül

1|0
    1|0
  • Kötu bence biz 7 kardesiz birimizden biri eksik olsa. Insan kotu hissediyor.. her ne kadar birbirimizi yesekte

0|1
    0|0
    • Doğulu ya da güney doğulu musun? Ben de kürdüm de ondan sordum

• @sen72 o kadar degil yaaa 1.67 boyum

• Ben de 1.60 Ben daha minnaciğim :))) fotoda öyle gösteriuorsun...:)) Benden uzunsun yani :))

• Çok sıkıntı yaratır bence

1|0
    0|0
  • tek olmak iyidir maddi ve manevi açıdan

1|0
    0|0
    • Yanlış bir şey bence

• @sen72 anne baba bilinçli yetiştirdikten sonra kimse şımarık olmaz örnek kendi kuzenim. adam gibi adamdır

• Herkes aynı değil ki... bilinçli yetiştirsin... hanımefendi :)

• Ikinci cocuk cok önemli

1|0
    0|0
    • Biz 6 kardeşiz :)

• @sen72 işte tek çocuk kötü çünkü çocuğa bisey olunca allah korusun da kan ilik doku uyumu tek kardeste oluyo

• Aynen zor bir şey gerçekten zor...22 yaşında olmama rağmen yalnız kalınca kafayı yiyorum... zor yani

• Bende tek cocugum bence en iyisi

0|0
    0|0
    • Tek çocuk iyi değil.. psikolojikmen de hayatın geneline yayarsan da iyi değil... psikiyatriler dahi birkaç çocuk öneriyor çünkü ailenin ayakta kalmasının tek sebebi cocuklardir... stresini onlarla yok edersin... mutluluğu onlarla yaşarsın... ben tek çocuğu onermem

• Bende tekim evde ablam var ama evli 6 yıldır kötü bir duygu seni anlıyabiliyorum yalnızlıktan canı sıkılıyor insanın

1|1
    0|0
  • Köyü olduğunu tahmin ediyorum cdd

1|0
    0|0
Yükleniyor...