Neden bukadar erkeklerin yalakasısınız?

Bikac erkekten
-senin gibisi kaldi mi ya, helal aferin, oo alkış. Lafi duymak icin popolarını yirtiyorlar.

Su sitedeki butun hatunlar karakterli, namuslu, hicbiri paraya bakmaz, hepsi simit yer, simiti bölüşür, soğanla ekmek yemeye bayilirlar, bazisı yuzuk yerine parmagina iplik baglamak ister, para hicbiri icin onemli degildir, gerekirse konteynirda yasarlar. falan fistan fix ezbere laflar o derece. Kusura bakmayinda "bi sktirin gidin"

Ben mi uzayda yasiyorum siz mi dunyada degilsiniz? Benim cevremdeki kadinlar mi birtek bu sitedekiler gibi değil? Kafamda deli sorular. Her maddiyatli konunun altina gelip butun kadinlar oyle deggilll yazanlar. Lan zaten aksini yazani okumadikki hic :D hepiniz diger kadinlardan degilsiniz o diger kadinlar kim. Ben oluyorum galiba. d

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eger hayatina bu siteye gorw yon veriyorsan yerinde sayarsin, bos ver sen kendine bak.. Ama şunuda belirteyim kadin-erkek asla esit degildir, esit haklara sahiptir...

0|0
    0|0
    • 3ay

Siteye göre yön niye vereyim yahu gordugumu elestiriyorum sadece bu siteden ibaret bir durumda degil aslinda bu. Esitliktende bahsetmedim.

• 3ay

Dusuncelerine hak veriyorum ve saygi duyuyorum, keske herkes aynini dusunebilse, daha guzel bir dunya olur

• 2ay

Tesekkur eig icin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Senin gibi tespit yapan kız kalmamış, helal olsun sana :) Şakayı bırakırsak dediklerine aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Eee kedi ulaşamayacağı ete mundar der

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve klavyeyi bırak lütfen.

0|0
    0|0
  • çıkarcı olmayan insan kaldı mı ki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Insanlarin ne zikkim oldugu gelli bende dahil. Bende zaman zaman g*t biri oluyorum. Yalan degil. Ama bunu soylemek onemli heryerde kendini ovmek.. en cok canimi sıkanda her konuda erkek yanlisi olan kadinsilar.

• Hepsi düzmece

0|0
    0|0
  • İsyanın kime birşey anlamadım

0|0
    0|0
  • Dünyada 7 milyar insan yaşıyo hepsi aynı olucak diye bir kural yok erkeklerin icinden nasıl hamuru bozuklar cıkıyosa kızlardanda çıkabilir

0|0
    0|0
  • Yazzık gurur yapmış

0|0
    0|0
  • Neebiimm

0|0
    0|0
  • Sen kesin ankaradan

0|0
    0|0
  • Evet bazı kızlar öyle.

0|0
    0|0
  • Yok ole biri

0|0
    0|0
  • Özet geç panpa çok uzun

0|0
    0|0
  • Kadın maddiyata önem vermediğini dusunuyor o yüzden böyle konuşuyorlar ama gerçek belli istedikleri kadar konuşsunlar

0|0
    0|0
  • Senin gibi tespit yapan kaldı mı ya, helal hgjssjhsjnss

0|0
    0|0
    • 3ay

Sizden alkis almaya hic ihtiyacim yok. Zira erkeklere bu kadar kendini ezdiren, erkeklerin kendini bir halt sanmasına yol acan köle hemcinslerime nefret kustum okadar

• 3ay

Yok farkındayım :D açıkçası aynı fikirdeyiz. Bu yorumunu ben de erkekler için söyleyebilirim. Erkekler de çok ezdiriyor kendisini, kadının biri "seks yapmak istiyorum" yazıyo ve hemcinslerim hemen sıraya diziliyor "hadi yapalım" diye. Kadını gören yok aralarında jkshhjs

• Onlar kendilerine bile yalan konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • saaaa helal olsun ;)

0|0
    0|0
  • Hey maşallah ne kadar da doğru bir okadar da tatlı 😀

0|0
    0|0
  • vay be senin gibi kız kaldımı yav aferin alkış sana :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim gibi kiz sizin isinize gelen kiz tipi olmuyor. Gidin bir salak bulun herseyde erkek yanlisi olan onu alkislayin pohpohlayin

• 3ay

haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Para para para

0|0
    0|0
Yükleniyor...