Adana sıcak bir şehir değil bence. Sizce?

Adana nemsiz bir şehir güneydoguda sonucta pek nem yoktur orada.

İzmir filan daha sıcak bence adanadan çünkü İzmirde nem var. Nemli hava daha kötü değil mi sizce de?

Adanalılar bence nemli şehir görmeli asıl daha bunaltıcı havayı görmek için :)

• Haklısın nemli hava (izmir vs) adananın kuru sıcağından daha kötü
    33% (4)27% (4)30% (8)Oy Ver
  • Haksızsın
    67% (8)73% (11)70% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adana hakkında hiçbir bilgisi olmayan birisinin sordugu bir soru. Adana türkiyenin en nemli şehridir ve güneydogu degil Akdeniz şehridir. Bağıl nem ve çiğ noktası üzerine araştırma yap biraz. İzmir dediğin şehir İstanbuldan bile daha serin çoğu zaman. Bir b*k bildiğiniz yok.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Orjinal Adanaliyim, her ne kadar ist yasasamda.. Dedigini cok iyi anliyorum ve haklisin.. İst 20 derede bile terliyon yapis yapis

0|0
    0|0
  • Adana yanıyor be

0|0
    0|0
  • Bizim Sakarya Türkiye'nin en nemli yeri. 25 derece sıcağı 50 derece gibi hissediyorsun. Aşırı derecede bunaltıyor hava. Dışarı zor çıkıyorsun.

Sakarya'da 28-29 derecede zor gezersin, fakat Adana'da 40 derece sıcak bile çok bunaltmaz insanı.

0|0
    0|0
  • adana sıcak İzmir yanıyor

0|0
    0|0
  • Ben Osmaniyede oturuyorum eskiden Adana idi burası ondan dolayı sıcaklık aynı hakikaten çok sıcak arkadaş dayanılacak gibi değil yapacak bişey yok katlanıcaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nem yok en azından adanada kuru güneydogu sıcağı işte. İzmir nemli İzmir daha kötü bence

• 3ay

Olabilir kardeş.

• Adamlar güneşe ateş ediyorlar Adana'da onu da geçtim güneşte yumurta pişiriyorlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Bu konuda görüş belirtmem için adanada yaşamam gerekli :D

0|0
    0|0
  • adana sıcak değilse kutuplar da buz tutmuştur

0|0
    0|0
  • adana bir ülkedir ayıp ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...