Sizce uzun boylu olmak güzel mi?

Ben 1.86 boyundayım ve keşke uzun olsam diyenler için paylaşıyorum bu soruyu.
1) Minibüs dolmuş vs tipindeki araçlarda zorluklar yaşıyorum mesela iki koltuk mesafesi çok kısa olduğu için kalıp gibi oturuyorum.
2) Bir arkadaşla cafe vs gittiğimizde yanımızdan geçen kız arkadaşlar buluta bakarcasına iğrenç bir sima sergileyip yüzüme bakıyor 😏
3) Arkadaşlarımın en uzun 180 olduğu icin yanlarında çin malı sebze gibi geziyorum bu güzel değil.
4) En önemlisi bel ağrısı çekiyorsun ortopedik yatakta yattığın halde.
5) Umarım kısa boylu olan veya 175 boylarında olanlar sevinmiştir. Ciddiyim asıl ben o boyda olanlara imrenerek bakar olduk artık :(

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Uzun boylu erkek 43567987654 adım öndedir kardeş Allah aşkına yapma yaa :D Herkes bilir uzun boylular daha karizmatik olur

0|1
    0|0
    • 3ay

Kaç adım kaç? 😂 Dostum madem okadar öndedir niye hiç kız arkadaşım olmadı hadi bunu bir düşünelim 😊😏

• 3ay

Kaderinde varsa karşına çıkar :)
      Ama öyle dikilme sen de, adım atman gerek birileri varsa. Erkek olan sensin sonucta :)

• 3ay

Ne alaka erkek olan sensin diyorsun hemen 😊 ilk adımı ben atamıyorum ya çoğu kişi ile surekli bakışıp bakışıp kaçırdım. Yani yapamiyorum ayıp olur diye hiç tanışamadım 😔😏

En İyi Erkek Görüşü

• 190ım şikayetçi falan değilim kardo :) yazdıkların bel ağrısı hariç dert bile değil. Bir ortama girdiğinde ilgi çekiyorsun, kendine bakıyorsan bir ihtişamı var. Kıvançlar, kenanlar, christian baleler hep uzun boylu.. Vucut yaptığında yakışıyor, kaslar üstünde krem peynir gibi durmuyor. Spor yapıyorsan basketboll, koşu, fitness, yüzme, tenis avantajın var. Sigara kullanıyorsan akciğerin daha büyük, akciğer kapasiten daha fazla olduğu için ve soluk borun daha uzun olduğundan daha az zarar görüyorsun. Artısı eksisinden fazla bence. Ayrıca 186 uzun değil ben 190ım o bile çok uzun bir boy değil bence. Normal yani erkeğe yakışıyor. Abartılı olanlar 1.95 ve üzeri.

0|1
    0|0
    • 3ay

Haklisin :) evet fitness cardio vs yapıyorum sirrf boyumla orantılı daha iyi bir vücudum olsun diye ve de sağlıkta önemli. :) Kenan İmirzalıoğlu demeyeydin iyiydi aslında adam idolüm be 😄 uyuşturucu kullanmasa iyi aslında 😂

• 3ay

aynen kardeşim canın sıkılmış heralde kendine kulp arama bence :)

• 3ay

Peki tamam :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de 1.68 civarıyım kız olarak , topuklu ayakkabı giymediğim halde bazılarından çok çok daha uzunum ilginç ilginç bakıyorlar bir de topuklu giyince deve gibi oluyorsun giyme diyorlar giyemiyorum milletin telefonunda at hatun diye kayıtlı oluşumu da boyuma bağlıyorum :D

0|0
    0|0
    • 3ay

168 ile at hatun ha. Şey ne desem bilemedim dostum 😂 belki boydan dolayı öyle kaybetmemiş olabilirler 😏

• 3ay

Sağ olasın dost, vallahi ilk defa kısa boyumla memnun gibi oldum. Arada sizin gibi erkekler çıkıyor ya :D Kavanoza saklamalı sizleri, olmuyor böyle :D

• 3ay

@MerveSeungHyun hahaha tek ben böyle düşünmüyorumdur elbet böyle biri karşına çıkacaktır. Ozaman turşusunu mu kurarsın ne yaparsın bilemem :D

• Erkekte boy bence 1.80 üstü olmalı mutlakaa ama kızda o boy fazla mesela benim boyum 1.80 sevgilimin 1.90 o yuzden uzun boylu erkek candır

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Bence uzun olmak güzel memnunum 😊

0|0
    0|0
  • 186 çok uzun değil ki normal

0|0
    0|0
    • 3ay

Senin boy kaç peki

• 3ay

Tip olarak da Türk erkeğinin yanında baya cılız kalıyorsun.

• 3ay

Tamam biraz çirkef olmasan iyi birisin de maalesef 😏

• Uzun boy iyi

0|0
    0|0
  • Her şeyin artısı ve eksisi vardır tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence uzun boylu olmanın iyi yanlarını düşün de.. Zayıf mısın dstm, öyle ağrılar falan için o kadr da uzun değilsin. Şöyle 1.93 falan olman lazım

0|1
    0|0
  • Vücuda göre değişir

0|0
    0|0
  • Uzun olmak güzeldir hem kolay kız tavlarsın. İlişkiler de boy en önemli etkendir. Kısa kalsaydın emin ol kimse yüzüne bakmazdı

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir nevi doğru diyorsun :)

• 3ay

hee işte bak. boy pos var icraat yok.

• 3ay

Doğru diyorsun kanki 😔

• 1.85 im bende ama bu ego nerden geliyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Paylaşımı düzgün okumanın tavsiye ederim. Nerede bir ego tatmin edici söz var? Egolu kişileri asla sevmem kardeş 😏

• Dedim heralde 2 metre boyu var.

0|0
    0|0
  • 1.82 yim mutluyum😀

0|0
    0|0
  • boyum 180 kısa diyorlar 186 uzunsa 180 kısa değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Türkiye erkek boy ortalaması 172 dostum gerisini sen düşün :)

• 3ay

kızlar kısada :) 160 boyunda kız 185 istiyor kısa kızlarda boy takıntısı var uzun kız bana zaten olmaz 160 lık kız 185 isterse 175-180 arası ne yapcak 140 kız var mı? :)

• 3ay

Hahaha yav jwfjfjf diyecek birşey bulamadım

• 1.86 iyisin dostum senn gibiler ideal boy dostum iri yarı olmak herzaman iyidir her konuda :D

0|0
    0|0
    • 3ay

:) iyi olmasına iyidir belki ama kötü yanları da yok değil hani 😏

• Guzel. biso 😰😰

0|0
    0|0
  • Ortalamalara baktığın zaman bira daha uzunuz. 😜😁

0|0
    0|0
  • Bende 1.90 boyundayım herkes çok uzunsun falan diyorlar ama aslında kendileri kısa.

0|0
    0|0
  • 1.88 felanım uzun da değilim kendimi uzun olarak görmüyorum bence 95 üstü uzun sıfatına giriyor

0|0
    0|0
  • Dostum bende 1.85 boyundayim kisa hissediyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

😐 bu da ilginçmiş

• 3ay

Adam duzmandut gibi gozukuyor :)

• 3ay

Sende çok çalış surekli ağırlık kaldır sende öyle olursun imkansız olan birşey yok :)

Yükleniyor...