Sinirimden aglıycam? NE YAPSAYDIM?

Bu gün bir internet cafeye gittim orda 15 yaşında çocuklar vardı orda onlarla tartıştık parayı hızlı attılar bende düzgün ver dedim çıkarken itle köpekle muhatap oluyoz dediler çok zoruma gitti çocuk dövmek istemediğim için bir şey yapmadım şimdi pişman oluyorum yarın gidip dövsem mi acaba? 21 yaşındayım

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Hayır dövme sakın. Onlar şu an öyle davranmanın havalı falan olduğunu sanıp artistlik yapıyolar hiç umursama doğruyu yanlışı göremeyebilirler

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen ellerine bir sigara almışlar artis artis içiyorlar onların seviyelerine inmek istemedim ama ben şuanda sinirden uyuyamıyorum kafama söz geçmiyor.

• 3ay

Sabahçısın demek istedim :)

• 3ay

Malesef :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim takma boşver babamın internet kafesi vardı, haftasonları falan kafeye bakıyodum yemin ediyorum çekilcek dert değildi, öyle tipler geliyor, 15 yaşındaki ergenlerle uğraşıyosun bide işletme sahibisin adam yerine koyuyosun 15 yaşındaki bebe ne anlar az çocuk dövmedim, babam bile dövdü insanın sinirleriyle oynuyorlar, kafenin içinde bağırıyolar çağrıyolar, internet cafeden çıktın mı orda yaşananları unutucaksın

0|1
    0|0
    • 3ay

Yaa şu anda sinirime hakim olamıyorum o an boşver çocuklarla uğraşma dedim ama jeton şimdi düştü kardeşim biz ergenlikte böyle değildik ya

• 3ay

Aynen öyle kardeşim kimsenin kimseye saygısıda kalmamış biz büyük bilirdik, kendimizden 2 yaş bile büyük olsa bize abilik yapmışsa saygı gösterirdik abi derdik, yeni nesilde hiç yok böyle şeyler

Kızlar Ne Diyor 13

• Dövmeyin ergen daha çocuk onlar her şeyi derler acımazlar valla. :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Bende açımızdan bir daha :)

• Boşver ergenliğine ver bence

0|1
    0|0
  • Bak Ne Yapcan biliyon mu.
    gelsin o iki velet. köşe bucak var ya hani. götür oraya oturt şişeye çek ağızlarına bir tane hem geleceklerine katkın olur hem hıncını almış olursun. piçlere bak hele ana baba peydahlayıp atıyor sokağa terbiyesi bize kalıyor. Vur Anam vur affetme vicdan yapma ergenlik ayağına götü kaybediyo piçler. bence sen vur boşver diğerlerini. için rahat eder en azından. 😱😎

0|0
    0|0
    • 3ay

Yuh küçük çocuklara vurulursun ondan sonra koskoca adam çocuk dövdü derler

• 3ay

bişi olmez 😂😂

• Ergenler ya çocukla çocuk olma sende

0|1
    0|0
  • Saçmalama ya.

0|1
    0|0
  • Hic ugrasma cocuk iste

0|1
    0|0
  • bosver ya kendilerini bisey saniyolar. takma

0|1
    0|0
  • Dov bnce

0|0
    0|0
  • Düzgün ver nedir seninki de saçma olmuş kafama atsaydin desen neyse

0|1
    0|0
    • 3ay

Haha sınırlı halimle güldürdün teşekkürler:)

• o an dövcektin valla çok geç artık, güzel bir tokatlamşlar seni geçmiş olsun

0|0
    0|1
    • 3ay

Erkenden senide çok tokatlamislar herhalde

• Pis ergenler

0|0
    0|0
  • Başı iyi gidiyordu yazının sonu cıvıdı he git dov 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Niye o zaman çocuklara boşver bulaşma dedim ama şimdi jeton düştü olamazmi

• 3ay

Olmuş geçmiş gitmiş bosversene taktiğin şeye bak:)

• 3ay

Teşekkürler bu saatte dertleşmek ilaç gibi geldi şimdi arkadaşları arasam çocuk derler :)

• Çoluk çocuğun lafiyla hareket etme

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama anneleri babaları terbiye vermiyorlar şımarık çocuklara ben mi verseydim diye üzülüyorum dönmediğini çok pişmanım

• 3ay

Ergenken hepimiz öyle atarliydik

Erkekler Ne Diyor 12

• Saçmalama be güzel kardeşim. Küçük çocukla çocuk olma bir daha yaptıkları takdirde bileklerinden kavra bir güzel korkut. Ailesinin numarasını felan iste gelsinler aileleri konuşun. Çocukta suç değildir suç ailesindedir. Bence güzel bir korkutmayla bu iş hallolur.

0|1
    0|0
  • Ergenler onlar abisi :) onlara her şey serbest ;)

0|1
    0|0
  • Kardeşim çocuk deme yılanın başını küçükken ez ki büyüdüğünde baş kaldırmasın

0|1
    0|0
  • iple köpekle sen uğraşmamışsın

0|1
    0|0
  • tüü kalıbına 2 velletten laf yemiş bide anlatıyo yarın ilk gördüğün yerde onları bir güzel dövüyosun simdi yat enerjiye ihtiyacın var

0|0
    1|2
    • 3ay

Gaza gelmem

• 3ay

ipragaza gel zaaaaaaa xD itle köpekle ugrasıyoz yaa

• 3ay

Bana dediysen onlarda yüzüme diyemedi sende diyemiyorsun gerçek hayatta iki kelimeyi birleştirip konuşmasının burda böyle ürürsünüz

• coluk cocukla cocuk olma

0|1
    0|0
  • yakışmaz eger birdaha yaparsa verirsin cezasını

0|1
    0|0
  • bosver cocukla cocuk olunmaz oldu bitti

0|1
    0|0
  • O an dovmemişsin gecti artik. Atı alan üsküdarı geçti.. boşver salla

0|0
    0|0
  • sakin ol ergenler işte
    yak bir sigara

0|0
    0|0
    • 3ay

Sigara içmiyorum onu işte kendini kanıtlama çabası içinde olan ergenler içiyor

• Sırf moralini bozdular diye mi döveceksin, yoksa düzeltmek için mi onları? Peki ya dövünce düzelecek mi o çocuklar, her şey çözülecek mi?

0|1
    0|0
    • 3ay

En azından herkese (buyuklere) terbiyesizlik yapılmamasını öğrenirler di

Yükleniyor...