Kız kardeşimden şüpheliyim?

Ne zaman telefonunu istesem asla izin vermez sürekli yeni yeni şifreler koyar , bir ara telefonuna bakma fırsatım oldu ve fotoğraf bölümüne girdim , tek tek fotoğraflara bakarken bir kız cinsel organı fotoğrafıyla karşılaştım ve şok olmuş bir şekilde hemen telefonu eski haline getirip geri bıraktım , sorum şu ; acaba neden böyle bir fotoğraf telefonunda , ve bununla ilgili kardeşime nasıl bir konuşma yapmam gerekir (Not kardeşim biraz başına buyruk bir kız maalesef)

Güncellemeler:
3ay Saolun arkadaşlar onunla daha fazla ilgilenip konuşucam ve gerekirse çevresindeki zararlı kişileri ondan uzaklaştırıcam

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Bence bağırmadan ve onu suçlamadan konuşmak gerek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benim arkadaşlarıma bazı kızlar atıyordu bize gösteriyordu
    kardeş şimdi sinirlenme seni anlıyorum kardeşinle daha samimi olmaya çalış bir yerle götür gezdir sürekli ozaman onu koru güvende hissetsin yanında sürekli ilgilen yaptığı hatanın farkına varıp pişman olacak ozaman sana sadık olacak ve bir daha öyle şeyler yapmayacak bunu da sakın söyleme gözünde çok utanır aileden uzaklaşmak ister

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biir anda olacak bir şey değil bu. Hayatında ona hiç yakın olmadan bir anda abilik taslamanız onu sıkacak ve diğer arkadaşlarına itecektir. O durumdan şimdilik bahsetmeyin zaman ile açılacaksınız. Yapmanız gereken biraz daha onun ile vakit geçirmek, ilgi alanları üzerinde durmak yani sizi de o arkadaşları gibi görmeli ki sözünüz geçerli olsun.

0|0
    0|0
  • Beylerimizi takdir ettim 👋👋

0|0
    0|0
  • sakın konuşma kızla

0|0
    0|0
  • Kız whatsapp grubundan falan atmışlardır.
    Tehlikeli yerler oralar.

0|0
    0|0
  • Bu senin üstüne vazife değil gerekirse annen konuşur. Asıl altında yatan sebebi bilmediğinden suçlamalarda bulunma. Penis görsen daha mı iyiydi hem? Bir de olaya bu açıdan bak.

0|1
    0|0
  • Kendininki de olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu ona söylemeden uyarıda bulun ve yalnız uyarı değil bilinçlenmesine de yardımcı ol. Bu biraz ustalık gerektirebilir. Onun ruhuna hitap etmen gerek. Aksi halde utanır veya uzaklaşır sizden.

0|1
    0|0
  • kardeşim adam akıllı oturup bir bir anlat öteki türlü telefonunu alsan başka yerden bir şeyler yapar ne olduğunu sor hayatında birisi olup olmadığını güvenini kazan eğer yanlış şeyler yapıyorsa uyar anneye babaya söyleme kendine güvendir

0|1
    0|0
  • Kız kardeşinin özel dünyasına neden bur. unu sokuyorsun ki !!

Hayali olan sensin.

1|0
    0|0
  • Dostum genç bir kızın telefonunu karıştırma yetkisine sahip değilsin. İster abisi ol ister babası. Fotoğrafa gelince o onun özel hayatı. Seninde telefonunda vardır o cins şeyler

2|1
    0|0
    • 3ay

Hayır yok. Kız kardeşim daha 14 yaşında , büyük olsa zaten karışmam ama herkes onu daha çocuk olarak görüyo bende öyle görüyordum

• 3ay

Keşfederken hata yapıp geleceğini mahvetmesini istemiyorum.

• 3ay

O zaman konuşmaktan başka çaren yok

• Şüphelenme koru

1|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl yani? Nasıl bir korumadan bahsediyosun?

• 3ay

Evet kastettiğim de bu

• gızım sen gaymisin diye konuya gir

0|1
    0|0
  • Üzerine düşme bence.

0|0
    0|0
  • düzgün yetiştireydin kardeşini madem de öyle işlere girmeyeydi tabi eğer birileri için çekmişse o fotoyu. he eğer masumane bir iş yapmışsa ezme kızı. tanısın kendi vücudunu

0|0
    0|0
  • kardeşin yoldan cıkmış sana söliyim :)

0|0
    0|0
  • yaşını söylememişsin

0|0
    0|0
    • 3ay

14 yaşında yani daha küçük

• 3ay

küçük değil aslında. o yaşlar kızlar için cinselliği başlangıcı. adet görme zamanları ve bazı şeyleri merak ediyorlar. sen bayansan karşına alıp açıkça konuşabilirsin. o yaşlardan sende geçtin sonuçta

Yükleniyor...