Takke sarık cübbe çarsaf giydinmi kurtuldun adam öyle bir din anlatıyorki cehenneme bile gitmeden kurtuluyorsun?

din adına uydurulmuş bidatlar hurafeler gittikce cogalıyor kadın çarsafı giydimi 2 rekat kıldımı kurtuluyor adam sakal bırakıp cübbe giyiyor oda 2 rekat kıldımı tamam cennetliksin böyle bir din anlayışına inanıyormusunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamet alametleri 😩

0|1
    0|0
    • 3ay

Kiyametin alametimi varmiş

• 3ay

Sizin gibi insanlara var ya neyse umarım hayatında seninde görüşlerine senin gibi tepki veren insan bulursun

• 3ay

Sende haklısin

En İyi Erkek Görüşü

• inanmasamda inanıyorum, amma öyle amma böyle bu adam bizleri boğazımıza kadar terletecek mahşerin ilk sorusu ilk hesabı olan namaz hesabını kılmayanlar olarak bizlerden daha kolay verecekler önce bunu bir anlayın. yaptığın günahlardan ayrı sevaplardan ayrı kıldıgın namazdan ise apayrı hesaba çekilirsin. tekrar söylüyorum doğru olmasada doğrudur. 5 vakit namaz kılan bir insan yarı kurtulmuş sayılabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

sadece namaz kılmak yetmıyor iyi insan olacaksın yetim doyurucaksın

• 3ay

kesinlikle hayır. yıllarca günahlar içinde yüzen ama zamanında bir ekmek kırıntısını yerden alıp yukarı koyan bir insan sırf o bir sevabı yüzünden Allah'ın rahmetine mazhar olup cennetine girebilir ve bu şekilde cennete girecek olan o kadar çok insan var ki.

• 3ay

o söyledigin masallarda oluyor cocukken annelerimiz anlatırdı din gününün sahibi allahtır

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kadınlar kapanmasın. Başörtü bile takmasın. Cennetin yolu başörtüden tesettürden çarşaftan peçeden geçmiyo. İyilikten ibadetten geçiyo

0|0
    0|0
    • 3ay

nur 31 deki humur başa örtülen örtüdür sen kimsinki allahın emrini yapmasınlar diyorsun allaha eş koşuyorsun kemalist kız

• 3ay

Tamam kardeş sağol 😊

• 3ay

Allah seni islah edip dogru yola götürsün kardeşim

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...