25 yaşında bir patronum olacak ve kafasını kaldırıp yüzüme bakmadı başlamamak mı en güzeli? Bu normal mi?

İyi geceler herkese ben muhasebe biriminde çalışmak üzere bir firmaya başvurdum. Firma büyük bir firma 5-10 milyonluk projeler gerçekleştiren bir firma. Patronun babasının ve ailesinin ayrıca ortak bundan çok daha büyük bir şirketleri varmış. Bu firma ise ailesi tarafından sadece bizim patron için kurulmuş. Patron 25 yaşında epi topu. Gittim, önce Melda hanım diye biriyle görüştüm görevini bilmiyorum tam sonra beni sekreteryaya kadar götürdü. Sekreter içerde odadaydı sekretere acayip bağırıyordu ama patron bu odaya senden başka kimse girmeyecek diye ne olduysa bilmiyorum artık. Sonra girdik takım elbiseli sakallı bir adam. Bilgisayara bakıyordu kafasını çevirip yüzüme bakmadı bile. Melda hanım 2-3 cümle söyledi tamam tamam uygun dedi kesti attı. Çıktık zaten sonra. Hayırlı olsun dediler bana. Ama bu benim böyle büyük firmada ilk tecrübem olacak 2. İşim olacak zaten daha. Sizce bu normal mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir salağaa o sirket nasil birakiliyor anlamiyorum neyse artik soyle bir kac gun takil baktin olmadi cikarsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Niye salak olsun ki, emanet ettikleri şirket ana şirkete göre çok çok ufak. Bir örnek vereyim mesela babasının ve amcalarının ortak şirketi 34'er katlı 3 blok residance projesi yapıyor şu an. Bu şirket ne ki oğluna uğraş.

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlıktan yoksun.

Normal filan değil ama görüyorum ki bizlere çoktan normal gibi kabul ettirilmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Başlama

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgili olmayacaksiniz sonucta bu kadar ince dusunmeyin. Ekmek parasi sonucta..

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle Tabiki ama büyük firmalarda hep böyle mi oluyor diye düşündüm. Adamın masasında çerçeveli bir kız fotoğrafı var zaten nişanlı sevgili falandır.

• 3ay

Firmalar büyükçe ruhsuzlaşır.. Ne kadar büyük firma o kadar samimiyetsiz ortam demektir.

• 3ay

Sanırım doğru

• Gittiği yere kadar gitsin en azından iş tecrüben olur

0|0
    0|0
  • İş bu oynaş değil. İlgi beklemeyin. Ter dökün.

0|0
    0|0
  • normaldir zamanla calisinca yakindan tanirsin o is stresinden oyle savraniyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

Bellide bilemem

• 3ay

sen isine bak bosver takma bu seyleri kafana her yerde olabilcdk biseyler bunlar zoruna gitmesin

• İş için gidiyorsun yüzüne baksa ne

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne bileyim insan bozuluyor

• 3ay

Bir şey olmaz be kanka

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...